5 tipů na sexy postavu a vzhled! Vyzkoušejte hned a buďte krásná bez čekání!

29. října 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Necítíte se dobře, vadí vám sem tam nějaký ten faldík, vráska nebo jiné nedokonalosti pleti? Navíc si teď na podzim připadáte bez energie a unavená? Máme pro vás několik ověřených tipů, které vaše trápení vyřeší. Zažijte opět úžasný pocit ze sebe sama, je to snadné.
Uhrančivě svůdný pohled, ze kterého mrazí!

Uhrančivě svůdný pohled, ze kterého mrazí!

Zarudlý pohled či unavené oči nejsou svůdné a rozhodně nikoho neokouzlí. Udělejte tomu přítrž! Oči jsou díky působení ultrafialového záření ohroženy působením volných radikálů. S rychlým řešením přichází přípravek Lutein, který jako antioxidant patří do stejné rodiny prospěšných látek jako betakaroten a funguje i jako účinná prevence šedého zákalu a snižuje jeho riziko až o 66 %. Dopřejte očím to nejlepší a při pořízení Luteinu získáte pleťovou diamantovou maskou na oči zdarma jako dárek. Vašim očím se navrátí skrytá jiskra a váš pohled bude opět nezapomenutelný! Sadu můžete koupit za 299 Kč, běžná cena Luteinu činí 699 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz LUTEIN 60 kapslí + pleťová maska diamantová na oči za 299 Kč včetně DPH
Dopřejte své pleti to nejlepší a hýčkejte ji za pomoci přírodních masek!

Dopřejte své pleti to nejlepší a hýčkejte ji za pomoci přírodních masek!

Vaše pokožka dostává během dne zabrat. Narušuje ji změna teplot, vítr, slunce, prašné prostředí a další faktory. Dopřejte své pleti péči, kterou si po celodenní námaze zaslouží. Výsledkem bude hebká a svěží pokožka. Nabízíme vám akční balíček pleťových masek, které se postarají o vše od výživy pleti až po její ochranu. Nyní můžete koupit balení 5 masek s přírodními extrakty, jako je například Aloe vera, mořské řasy, granátové jablko a mnoho dalších složek za akčních 159 Kč, běžná cena 240 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Pleťová maska – akční set za 159 Kč včetně DPH
Přírodní zázrak proti zákeřným virózám

Přírodní zázrak proti zákeřným virózám

Zelený ječmen je skvělou zbraní proti podzimním virózám! Obsahuje řadu enzymů a dalších pro organismus velice prospěšných látek, jako jsou například antioxidační vitamíny C a E. Odborníci vyzdvihují jeho roli v boji proti civilizačním chorobám a v posilování celkové obranyschopnosti organismu. Zelený ječmen je často k dostání ve formě šťávy, ale její specifická chuť nemusí každému vyhovovat. Proto jsme pro vás připravili extrakt ze zeleného ječmene v tabletkách, nyní za zvýhodněnou cenu 179 Kč, běžná cena 749 Kč. Vyzkoušejte jeho zázračnou moc a uvidíte, že se díky němu budete cítit skvěle!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Extrakt ze zeleného ječmene 250 tablet za 179 Kč včetně DPH
Proti stárnutí a rakovině pomůže to nejlepší z vína

Proti stárnutí a rakovině pomůže to nejlepší z vína

V přírodě se nachází ve slupkách vinné révy, která se proti škůdcům brání tak, že zpomalí stárnutí buněk a dozrát může ve chvíli, kdy se jich zbaví. Právě tato jedinečná vlastnost je využívána v medicíně, protože ovlivňuje činnost genů, majících za následek stárnutí, a také je to silný antioxidant, který snižuje riziko onemocnění srdce. Podle nejnovějších výzkumů také oslabuje rakovinové buňky a hodí se jako podpora s bojem proti této nemoci. Tento elixír dlouhověkosti koupíte za 369 Kč, běžná cena 678 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Resveratrol – 60 kapslí za 369 Kč včetně DPH
Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě!

Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě!

Absolutním hitem v hubnutí je Green Coffee. Jedná se o nejprodávanější doplněk v hubnutí na světě, který používají i celebrity jako Demi Moore, Katy Perry a Jennifer Lopez, pro které je dokonalá postava nutností. U nás jsme ho oproti zahraničním produktům obohatili vitamínem C a spirulinou, která tlumí chuť na sladké. Green Coffee plus má navíc antioxidační efekt, který vám pomůže ke krásnější pleti. Green Coffee plus koupíte v akční ceně za 299 Kč, běžná cena 599 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee plus 60 kapslí za 299 Kč včetně DPH

Časová osa článků