Míša Badinková je stejně štíhlá jako před těhotenstvím

Míša Badinková je stejně štíhlá jako před těhotenstvím Michaela Feuereislová

Sedm měsíců po porodu vyrazila hvězda Ulice do společnosti: Míša Badinková nemá ani deko navíc

Doma má čtyřletou Evelínku a sedmiměsíční Emilku a právě teď je maminkou na plný úvazek. A je takhle spokojená. Hvězda Ulice Michaela Badinková se v mateřství našla a doma hodlá být ještě rok. "Jen mám občas nějaké dotáčky v Ulici, ale moje postava se odstěhovala do domečku, takže mám víceméně pauzu, i když jsem z děje nezmizela," vysvětlila Super.cz Míša.

Ta se spolu s dalšími herečkami objevila na dopolední akci, kde se představovala nová kosmetika, ale přiznala, že na péči o sebe moc času nemá. "Vlastně jsem už dva měsíce pořádně nespala, protože malé rostou zoubky. Ale snáším to mnohem lépe než s Evelínkou. Už vím, co se děje, nejsem ze všeho vyjukaná," svěřila Badinková.

Holčičku pořád ještě plně kojí, takže žádné diety nedrží. "Do půl roku jsem byla docela oplácaná, ale pak šla kila sama dolů. Tak to bylo i s první dcerou, asi už mám takový organismus. Jen nejím pečivo, kolem mne jen dost celiaků, tak jsem si od něj odvykla. Navíc při kojení nadýmá," dodala s tím, že se bez problémů vejde do všeho oblečení, které nosila před těhotenstvím. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků