Estella Warren má i po skončení sportovní kariéry postavu jako lusk.

Estella Warren má i po skončení sportovní kariéry postavu jako lusk. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalá akvabela a sexy modelka uhranula i Stalloneho: Touhle výstavní postavičkou v bikinách svádí plážové playboye

30. října 2014 22:00

Bývalá plavkyně, modelka a herečka Estella Warren patří k prvotřídním kráskám. Jen málokdo by hádal, že je této štíhlé sexy manekýně pětatřicet let.

Fotografové ji nedávno načapali na pláži v Malibu, kde se procházela v bikinách s prknem v ruce. Estella totiž patří k vášnivým surfařkám a nenechá si ujít jedinou příležitost k tomu, aby se věnovala této zálibě.

Atraktivní světlovláska má k vodním radovánkám ty nejlepší předpoklady. Až do sedmnácti let se aktivně věnovala synchronizovanému plavání. Dokonce zvítězila v mistrovství Kanady a chystala se na olympiádu. Nakonec ji ale zlákal svět modelingu, odstěhovala se do New Yorku a zazářila v reklamním spotu na parfém Chanel. Další nabídky od věhlasných značek na sebe nenechaly dlouho čekat.

Sportovní kariéru sice pověsila na hřebík, ale bez pohybu si svůj život nedovede představit. Díky tomu se pořád může pyšnit perfektními křivkami. S nadsázkou lze říct, že této dámě se zatím v životě povedlo všechno, na co sáhla.

Kromě modelingu se prosadila také jako herečka. Zahrála si ve snímku Tima Burtona Planeta opic, thrilleru Nebezpečný sex i sportovním trháku se Sylvestrem Stallonem Formule!. O téhle dámě, zdá se, neslyšíme naposledy... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků