Těchto čtrnáct dívek princezny Silikonky ničí Turky. Mrkněte do fotogalerie čím!

Těchto čtrnáct dívek princezny Silikonky ničí Turky. Mrkněte do fotogalerie čím! Foto: Hermína pro Fantasy Travel (16x)

Souboj plochých bříšek, objemných hrudníků a tvářiček jak z katalogu: České modelky zákeřně pletou hlavy Turkům

Chtějí se stát novými hvězdami českého modelingu, a tak v Turecku od rána do večera vystavují svůj dívčí půvab a dohánějí místní k šílenství! Chovanky Dominiky Mesarošové (36), která zde už popáté pořádá jakýsi kemp pro dívky, jež se chtějí stát profesionálními hvězdami módních mol, vystavily svá těla objektivu fotoaparátu. Která se vám líbí víc? Podívejte se do fotogalerie a hlasujte v anketě!

„Od pátku, kdy jsme do resortu v Side na Turecké riviéře přijely, dívky udělaly velký pokrok. Vždy žasnu, jak některé z nich z naprosto nevýrazných a uťápnutých holčin za ten týden neuvěřitelně vyrostou a po zásahu vlasového stylisty a vizážistky, kteří podtrhnou jejich přednosti, i zkrásní,“ říká Dominika, která v listopadu pořádá casting na již šestý ročník svého projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Zájemkyně se jí mohou hlásit na jejích oficiálních stránkách.

Princezna Silikonka nyní v Turecku se svým týmem čtrnácti holkám vštěpuje rady od chůze, vlasů, make-upu po komunikaci s novináři. A bedlivě je sleduje, protože na konci jednu vybere jako vítězku a s tou pak bude profesionálně pracovat. Nehledá však tuctovou krásu, spíš zajímavé typy slečen, které mají vzhledově, postavou i charakterem šanci v modelingu uspět. 

Která z dívek Mesarošové se vám líbí nejvíc?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků