Pro milovníky slev na módu a doplňky!

22. října 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Podzimní a zimní móda již zahltila obchody a letošní trendy pro chladné období opravdu stojí za to. Ceny nových kolekcí se bohužel často šplhají do astronomických výšin, takže je obvyklé čekat na sezónu slev, kdy už jsou ty nejlepší kousky pryč a nezbývá než hledat při výběru kompromisy. S námi ale čekat nemusíte! Zlevnili jsme do dnešní půlnoci nové kolekce, takže neváhejte a udělejte si radost teď hned!
Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

Internetová nákupní galerie MALL.CZ je zaměřena vždy v první řadě na zákazníka. Díky tomu se také neustále zvyšuje popularita u internetových uživatelů. Ušetřete si cestu do obchodních domů a kamenných prodejen a nakupujte na MALL.CZ – naleznete zde téměř vše a navíc máte nad 1 000 Kč doručení zdarma!

Koupit
nyní na MALL.CZ
Akce pro všechny!

Akce pro všechny!

Připravili jsme pro vás nejširší nabídku módy s.Oliver, kterou zakoupíte exkluzivně pouze na MALL.CZ. Dámská, pánská i dětská móda pro každý den je nyní navíc zvýhodněna mimořádnou akcí. Nakupte jakékoliv modely od této značky nad 1 250 Kč a obdržíte kupon v hodnotě 250 Kč k okamžitému použití.

Koupit
nyní na MALL.CZ
Akce na kabelky všeho druhu!

Akce na kabelky všeho druhu!

Víme, čím dámy nejvíce potěšit, a proto jsme pro vás zlevnili kabelky, kabely, tašky i taštičky těch nejžádanějších značek. Pořiďte si bez výčitek některý z modelů DSUK, Desigual, Anna Smith, Juno a mnoha dalších. Slevy se šplhají i přes 50 %, tak s koupí neváhejte, mizí rychle!

Koupit
nyní na MALL.CZ
Zaváděcí akce na mladistvou módu!

Zaváděcí akce na mladistvou módu!

Pokud máte rádi nápaditou a neobyčejnou módu, pak je značka Brakeburn právě pro vás. Motivy zvířat, květin i klasických proužků v originálním britském designu si získaly ve světě už mnoho příznivců. Přidejte se k nim! Akce – 20 % na vše!

Koupit
nyní na MALL.CZ
Obuv, která dýchá

Obuv, která dýchá

Nejprodávanější značka špičkové obuvi Geox je výjimečná hned v několika směrech. Díky patentovaným technologiím zaručuje vašim nohám maximální pohodlí, díky vybraným materiálům zajišťuje dlouhou životnost a díky nám ji nyní nakoupíte se slevou až 56 %. Vyberou si dámy i pánové a nechybí ani modely pro děti.

Koupit
nyní na MALL.CZ
Móda (nejen) pro volný čas

Móda (nejen) pro volný čas

Značka Timeout má své příznivce v řadách žen i mužů, a to díky skvělému poměru kvality a ceny. V naší nabídce je značka zastoupena téměř ve všech kategoriích, takže obléknout se stylově a doslova „za pár korun“ nebylo nikdy jednodušší. Poslední kousky se slevou až 70 %!

Koupit
nyní na MALL.CZ