Kevin Costner

Kevin Costner Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejslavnější osobní strážce všech dob by stál za hřích i těsně před šedesátkou!

Londýnský podnik Chiltern Firehouse si může na svůj hvězdný seznam hostů připsat další jméno, které se zde bude obzvlášť vyjímat. Hollywoodský veterán Kevin Costner, jenž v lednu oslaví šedesátku, byl doprovázen svou ženou Christine Baumgartner. Manželé se nejspíš přijeli podívat, proč je kolem tohoto místa takového povyku a pravidelně sem dochází například pařmenka na slovo vzatá Kate Moss.

Filmový Robin Hood a především Frank Farmer, osobní strážce Whitney Houston ze stejnojmenného snímku z roku 1992, jde s dobou. Nechal si narůst vousy, které si pečlivě upravuje, a módní je rovněž jeho účes s vystříhanými boky. A zatímco manželka zvolila usedlou kombinaci černých kalhot a dlouhého šedého svetru, Kevin oslnil dámské osazenstvo v dobře padnoucích riflích, černé košili a parádní vestičce.

Režisér a rovněž hlavní hvězda oscarového Tance s vlky, kterého nyní můžete vidět ve sportovním dramatu Draft Day, je se současnou manželkou, modelkou a návrhářkou kabelek, ženatý od roku 2004. Mají spolu tři děti - sedmiletého Caydena, pětiletého Hayese a čtyřletou Grace. Ale v předešlých vztazích Costner počal ještě čtyři další potomky. Se svou bývalou spolužačkou Cindy Silvou má třicetiletou Anne, o dva roky mladší Lily a šestadvacetiletého syna Josepha. Z krátkého vztahu s Bridget Rooney pak v roce 1996 vzešel ještě syn Liam. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků