Toto prádlo má muže uchránit od nepříjemných momentů...

Toto prádlo má muže uchránit od nepříjemných momentů... Foto: Famous.cz

Ruský vynálezce nabízí spodní prádlo, které skrývá erekci

Lev Bežik věří, že nechtěná erekce vyvolaná mimovolnými stimuly trápí na veřejnosti většinu mužů. Aspoň těch mladých. Jim tak nabízí speciální spodní prádlo, které dokáže zamaskovat i tu nadprůměrnou erekci. Funguje jako spodní prádlo spandex, které silně stahuje a formuje tělo.

„Nikdo se nedozví o vaší tajné touze,“ inzeruje Bežik své prádlo. A hodit se můžou především gayům v homofobním Rusku. Jakýkoli projev náklonnosti ke stejnému pohlaví je tam nejen trestán zákony, ale také pěstmi běžných Rusů, kteří se k homofobii hrdě hlásí.

Speciální kapsa v přední části je vyplněna polyuretanem, který zajistí dostatek prostoru pro erekci, ale zvenčí ji formuje tak, že vlastně není vidět. Spodní prádlo je prý vhodné i pod plavky.

„Každý muž se někdy dostal do této trapné situace, kdy se vzrušil na veřejném místě, a tím se kompromitoval. Byl jsem vyzván, abych navrhl nový produkt, který pomůže zvládnout podobné situace. Tento výsledek umožní nositeli užít si své vzrušení bez ostudy,“ uvedl v prohlášení tisku autor nápadu Lev Bežik. 

Famous


Časová osa článků