Tereza Čiháková je vážně kost.

Tereza Čiháková je vážně kost. Michaela Feuereislová

Tohle je nejkrásnější česká spisovatelka: Z fleku by bodovala na přehlídkovém mole či ve světové kampani!

17. října 2014 9:12

Pryč je krása Báry Nesvadbové, titul nejkrásnější česká spisovatelka si jednoznačně nyní zaslouží mladičká brunetka Tereza Čiháková. Ta ve velkém stylu pokřtila svoji knižní prvotinu Co muži dali a vzali a rozjela to ve velkém stylu. Knihu jí pokřtil Juraj Jakubisko a přišel jí popřát dokonce Karel Gott.

Tereza je neuvěřitelná kočka a překvapivě to nikdy nezkoušela coby modelka. "Modelingu jsem se nikdy nevěnovala, ani mě to nenapadlo. Jsem dokonce věčný bojovník s kily navíc," prozradila Super.cz štíhlounká brunetka, která je matkou dvouletého syna.

Zda je zadaná, či u ní mají muži šanci, ale neprozradila. "Otázku, zda jsem zadaná, bych ponechala bez komentáře," uzavírá debatu o mužích.

Jak se Tereze podařilo získat na křest knihy Juraje Jakubiska a Karla Gotta? Zafungoval její neuvěřitelný šarm. "Miluju tvorbu pana Jakubiska. Oslovila jsem ho a podařilo se. Uvažujeme, že by se moje knížka nyní zfilmovala," říká. "Co se týče Karla Gotta, jsem milovník umění, on má nádherné obrazy a díky tomu jsme měli možnost se setkat v galerii. Je mi velkou ctí, že na křest přišel. Je to muž s velkým M," dodala krásná spisovatelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz