Ti dva k sobě mají hodně blízko.

Ti dva k sobě mají hodně blízko. Foto: Radim Kořínek

Tělo na tělo v krkolomných pozicích. Co má sexbomba Mašlíková s tímhle nebezpečně vyhlížejícím svalovcem?

O tom, že Hanka Mašlíková (39) trávila osm dní na Turecké riviéře, jsme vás již informovali a přinesli vám sexy fotky, které tamtéž nafotila s fotografem Radimem Kořínkem.

Nyní vnadná sexbomba pustila do světa další snímky. Na nich modelka trénuje se svým kolegou Andrém Reindersem speciální druh jógy, tzv. acro jógu. „Tyto cviky vyloženě neprocvičujeme, ale snažíme se tělo rovnoměrně rozvíjet. Pro tělo je důležitá síla, ale i flexibilita. S touto kombinací je možné realizovat i tyto cviky,“ komentuje Mašlíková cviky, které vznikly pro její připravované sportovní webovky.

Při pohledu na napumpované svalovce Hanku a Andrého, kteří provádějí cviky ostře konkurující věhlasnému duu Daemen, se nabízí otázka, jestli mezi těmi dvěma není něco víc. „Jsme jen kolegové. Máme spolu firmu, trénujeme spolu, děláme sportovní pobyty u moře. Vlastně díky tomu všemu jsme spolu denně,“ komentuje vztah s profesionálním fighterem, který se pyšní titulem profesionální mistr Evropy v MMA a jedním dechem šibalsky dodává: „Nikdy ale neříkej nikdy.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků