Pouzdrovky Ilonu dostatečně nezapouzdřily.

Pouzdrovky Ilonu dostatečně nezapouzdřily. Michaela Feuereislová

Špatný příklad pro plnoštíhlé. Csáková zpívá jako bohyně, ale obléká se jako pekelnice

15. října 2014 13:50

Hlavní hvězdou koncertu Královny popu se měla stát sice jiná zpěvačka, která letos slaví padesát let na scéně, ale obrovskou pozornost na sebe svým výkonem strhla Ilona Csáková (47). I když je zpěvačka matkou a své rodičovské povinnosti upřednostňuje před kariérou, tak zpívala jako bohyně.

Naprosto famózní byl například její nástup na scénu, kdy svůj hit Malý vůz zpívala nejdřív v angličtině, poté přešla do českého textu a píseň s originálním názvem I Will Follow Him zakončila opět v původní anglické verzi. Ilona opět předvedla, že jí swingová a gospelová poloha velmi sluší.

Co ale zpěvačce slušelo o něco méně, byla její garderoba. Zkusíme přivřít oko nad tím, že v prvních rudých koktejlkách působila dost sevřeně. Když ale vyšla na jeviště ve svém druhém outfitu, jemuž dominovalo sako v pánském stylu v prodloužené délce suplující kabát, vypadalo to, jako by zpěvačka dorazila na koncert strojem času přímo z osmdesátých let.

Je škoda, že se o Csákovou nestará nějaký schopný stylista. Neznamená to, že když má plnoštíhlá zpěvačka nějaké to kilo navíc, tak jí to nemůže slušet. Například v tmavých pouzdrových šatech či citlivě řešených bandážovaných mini by se její křivky jistě zkrotily. 

Jiří Čeladník , Super.cz