Ilona Csáková s Monikou Absolonovou opět zapějí na Královnách popu.

Ilona Csáková s Monikou Absolonovou opět zapějí na Královnách popu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz, facebook M. Absolonové

Jak nám stárnou královny popu? Tyhle fotky Absolonové a Csákové dělí rovných deset let

Zpěvačka Monika Absolonová (45) už je natěšená na dnešní galakoncert Královny popu, který je mimo jiné věnován památce Ivety Bartošové (✝48).

Na pódiu se společně sejde také s Leonou Machálkovou (54), Bárou Basikovou (58), Ilonou Csákovou (51) a dalšími zpěvačkami.

Všechny dámy už od včerejška pilně zkouší, aby na koncert byly pořádně připravené. Absolonová se i tak včera večer na sociální síti pochlubila společnou fotkou s Ilonou Csákovou.

„Zkoušíme s Ilu Csákovou na Královny popu,“ napsala pod snímek Absolonová, která se nechala slyšet, že bude mít určitě velkou trému.

Po boku Csákové si Absolonová zazpívala na Královnách popu už před deseti lety. A také tehdy obě veselé zpěvačky zapózovaly na společné momentce.

Od té doby uplynulo moře času a u obou dam se toho hodně změnilo. Csáková se vdala a porodila dva syny, zatímco Absolonové nevyšel vztah s podnikatelem Vráťou a štěstí v lásce našla až letos v náruči hokejisty Tomáše Horny. Sami jsme zvědaví, jak bude vypadat společná fotka obou vynikajících zpěvaček za dalších deset let... 

Která z dam je podle vás lepší zpěvačka a je skutečnou královnou popu?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků