Co všechno jsou celebrity ochotné podstoupit pro dokonalou postavu a o 10 let mladší vzhled?

14. října 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Hollywoodské hvězdy a vůbec celebrity a modelky obecně byly vždy inspirací pro zbytek žen z celého světa. Mají styl, jsou krásné s dokonalou figurou a vždy jim hádáme alespoň o 10 let méně. Většina žen touží udělat maximum, aby vypadala stejně, ne vždy však to maximum musí znamenat těžkou dřinu v posilovně a tvrdý životní režim. Většinou je za tajemstvím krásy celebrit moderní estetická medicína a několik triků vám prozradíme.
Nejmodernější liposukce

Nejmodernější liposukce

Za většinou křivek celebrit je liposukce. Ta nejoblíbenější, ale i nejmodernější, je laserem asistovaná liposukce SlimLipo. Je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a navíc po "vysátí" tuku sama vypne a přilne kůži zpět. Toto nám potvrdil i MUDr. Martin Molitor: "Na rozdíl od jiných liposukcí klienti u SlimLipo nejvíce oceňují její rychlý ambulantní zákrok s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence,“ vysvětlil nám primář Kliniky Yes Visage. SlimLipo vás navíc nevyřadí z normálního či pracovního života, a lze ji tak snadno utajit. A tají ji i mnoho českých celebrit. K těm, kdo se k liposukci SlimLipo přiznali, patří například Petr Kotvald nebo Michal David.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Botox ano, či ne?

Botox ano, či ne?

Profesionální estetická dermatologie umí pomocí kvalitních výplní, plazmaliftingu, moderních niťových technik, případně zkušenou aplikací botulotoxinu řešit většinu problematických míst ve tváři - od jemných až po hluboké vrásky, propady a povadající místa v obličeji nebo naopak zakulacené tváře či podbradek. Stejně tak si umí poradit s nevýraznými rty, ztrátou jasných kontur v obličeji nebo kruhy pod očima. „Naším cílem není člověka přetvářet a stárnutí zastavit, to ani nelze. Smyslem je vrátit trochu čas zpět a projevy stárnutí oddálit. Vše s respektem k přirozenému vzhledu,” vysvětluje primářka MUDr. Monika Kavková, která je oblíbenou lékařkou mnoha českých krásek, které známe z televize.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Tolik přetřásaná prsa

Tolik přetřásaná prsa

Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa. A pokud to vezmeme čistě statisticky, nejvíce sebevědomí dodává ženám právě zvětšení nebo modelace prsou. „Nejen mezi celebritami, ale obecně je na naší klinice o úpravu prsou veliký zájem. Využíváme moderní postupy, které jsou ale zároveň maximálně šetrné. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoliv stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Kam chodí české celebrity?

Kam chodí české celebrity?

Slova primáře Kliniky Yes Visage ostatně potvrzuje mnoho spokojených klientů i z řad známých osobností. Ty si zde takřka doslova podávají dveře. Mezi klienty této kliniky, která je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny u nás, patří například i Lucie Bílá, Alice Bendová, Petra Faltýnová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová, Veronika Freimanová, Kateřina Brožová nebo třeba topmodelka Simona Krainová, o kterou klinika pečuje celkově už léta.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Proměna zdarma!

Proměna zdarma!

Chcete i vy dokonalý obličej nebo tvář bez vrásek, hubenou postavu nebo třeba nová prsa jako celebrity? Vyhrajte si svou proměnu od stejných profesionálů. Soutěžte v podzimním kole o proměnu s Klinikou Yes Visage a Simonou Krainovou. Podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na www.yesvisage.cz