Henrieta Hornáčková má v seriálu Cesty domů tři partnery. Super.cz

Blonďatá kráska má v Cestách domů tři partnery: Víme, kterého si vybere a co na to říká její vlastní muž

19. října 2014 16:15

Půvabná blondýnka Henrieta Hornáčková nastoupila do seriálu Cesty domů jako velká voda. "Mám dokonce tři partnery, takže jsem se tady zaběhla rychle," smála se herečka a prozradila, kdo u ní v ději nakonec vyhraje.

Její postava totiž osciluje mezi exmanželem, jeho bratrem a dalším mužem. "Jak to tak bývá, ten třetí vyhrává," svěřila, že nakonec zřejmě skončí s postavou, kterou ztvárňuje manžel Báry Basikové Petr Polák.

A co na tyhle seriálové hrátky říká její vlastní manžel? "Viděl kousek dílu, kde jsme si s kolegou dávali pusu, a nebyl rád," prozradila Henrieta, přestože je její muž z branže. "Ale on to jenom tak dělá, ale je mi příjemné, že dává najevo, že mu to není úplně jedno," míní herečka.

Doma to prý mají vůbec v pohodě, skvěle prý vychází i s dcerou svého muže z bývalého vztahu Justýnou, kterou má s herečkou Janou Bernáškovou. "Znám ji od malinké holčičky. Nikdy jsem se nestylizovala do role její maminky, funguju spíš jako starší sestra. Máme normální zdravé rodinné vztahy a vycházíme spolu skvěle," je si jistá Hornáčková..

A co ona a vlastní děti? "Já ještě chvilku počkám, ale pak do toho určitě také půjdeme. Děti mám moc ráda, a tak se těším, až budu mít svoje vlastní," plánuje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků