Lejla Abbasová Super.cz

Takhle jste se dlouho nenasmáli: Lejla Abbasová je černá jak bota, protože chodí dvakrát týdně na solárko

13. října 2014 21:55

Moderátorka Lejla Abbasová (38) umí překvapit. Věřili byste tomu, že tahle krásná mulatka chodí na solárko? Je to tak. Lejla se cítí málo tmavá, a proto se chodí dvakrát týdně opalovat.

"Chodím pravidelně. Mám celoživotní mindrák z toho, že nejsem moc tmavá. Normálně mám odstín o dva tóny světlejší. Tmavá pleť má sklony k tmavým flekům a jediný způsob, jak to maskovat, je make-up nebo se opálit. Na solárko chodím dvakrát týdně, pokud mi to čas dovolí," řekla Super.cz Lejla.

Jako mulatka měla od puberty problém s kosmetikou. Na otevření salónu v centru Prahy prozradila, že nebylo možné sehnat kvalitní make-up, který by ladil s její pletí. "Pamatuju si dobu, kdy jsem začala používat make-up, a byla tady jen jedna firma, která měla jediný odstín, a ten jsme museli používat všichni. Sami dobře víme, že i tmavá pleť má odstíny, ale my jsme měli krásný červeno-hnědý odstín úplně všichni," prozradila Lejla.

Situace se už výrazně změnila, ale některé problémy zůstaly. "Silonky a tělové spodní prádlo stále nekoupím. Pro to musím do zahraničí," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz