Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem

Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem Michaela Feuereislová

Prý je na čtyři měsíce v Číně: Manžel Dany Morávkové ale tleskal ženě na premiéře

11. října 2014 18:55

Herečku Danu Morávkovou (46) v poslední době hodně pobavily články v konkurenčních médiích. Psalo se v nich totiž to, že bude čtyři měsíce slaměnou vdovou, protože její muž Petr Malásek dostal práci v Číně, kde má skládat hudbu.

"Tu práci doopravdy má, ale snad žijeme v moderní době a existuje internet. Takže Petr je normálně v Česku, má spoustu další práce, koncertuje s Lucií Bílou i s dalšími umělci, takže doma moc není, ale rozhodně se vrací ke mně domů a žádná slaměná vdova nejsem," vysvětlila Super.cz Dana.

Myslet si, že je její muž v zahraničí, bychom si ale klidně mohli, protože se stane jen málokdy, že bychom je potkali společně. "Udělat si volný večer pro oba, to je opravdu problém. Já hraju v divadle, Petr koncertuje, takže se stává to, že mne například na módní přehlídku doprovodil můj syn Péťa," dodala Morávková.

Tentokrát si ale manžel čas udělal a spolu se synem vyrazili na Daninu premiéru v Divadle Bez zábradlí. Ve hře Láska Dana Morávková nahradila Ivanu Chýlkovou, která v ní hrála dvanáct sezón. A Dana byla na jevišti skvělá, takže kytku od manžela si rozhodně zasloužila. 

Saša Šeflová , Super.cz