Anife Vyskočilová to pořádně rozjela...

Anife Vyskočilová to pořádně rozjela... Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Divže jí nevykoukly kalhotky: Rozdováděná Anife schovala silikonové trojky do papouškového modelu a provokovala sexy nožkama

Herečka a břišní tanečnice Anife Vyskočilová (46) nezapře svůj temperament. Snad na každé společenské akci, kam je pozvána, to umí pořádně rozdivočet a výjimkou nebylo ani slavnostní otevření nového klubu na pražské Vinohradské ulici.

Anife na sebe ihned po svém příchodu strhla pozornost v pestrobarevném modelu, ve kterém vypadala jako rozčepýřený papoušek. V krátkých šatičkách měla během svého skotačení v prostorách klubu co dělat, aby omylem neukázala, jaké si pro tuto příležitost vybrala spodní prádélko.

Kalhotky sice tentokrát neukázala, ale pastvou pro oči jistě byl i pohled na její vypracované sexy nožky, jež neustále vystavovala vstříc bleskům fotoaparátů. Snad jediné, co mohlo přítomné hosty mrzet, bylo to, že silikonové troječky neodhalila v žádném odvážném výstřihu, ale nechala je cudně ukryté v útrobách svého nahoře značně neúsporného modelu.

Na své si tak tentokrát přišli především "dolňáci", i když kdo ví, co se ve víru velkoměsta dělo v pozdních večerních hodinách... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků