Šokující objev! Zázrak dostupný pro každého!

6. října 2014 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každá šperkovnice pečlivě střeží své krásy, ale víte vy doopravdy, jaké poklady se v ní skutečně skrývají? Možná by vás to ani nenapadlo, ale stříbro není jen kovem, který udělá radost a zkrášlí každý outfit. Současná věda dopřála moderní kosmetice novinku – tzv. koloidní stříbro. Fenomén, který pomůže vyřešit problémy s pletí, si získává stále více nadšených uživatelů. Objevte i vy jeho zázračné účinky!
Již žádný jojo efekt po skončení diety

Již žádný jojo efekt po skončení diety

Efekt malinového ketonu spočívá v tom, že vám brání nabrat pracně shozená kila. Tento přírodní enzym se nachází v malinách a dokáže pozitivně upravit metabolické procesy ve vašem těle. Díky úpravě metabolismu tuků zajistí rovnoměrnou a zdravou redukci tělesné hmotnosti. Přípravek malinový keton dále obsahuje extrakt ze zeleného čaje a ve vodě rozpustnou vlákninu pro správné trávení - zajistí tak optimální energetické využití potravy. V současné době je k dostání za akční cenu 249 Kč, běžná cena 799 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Malinový KETON – 60 kapslí za 249 Kč včetně DPH
Dieta světových celebrit a nejoblíbenější cesta k úžasné postavě

Dieta světových celebrit a nejoblíbenější cesta k úžasné postavě

Absolutním hitem v hubnutí je Green coffee. Jedná se o nejprodávanější doplněk v hubnutí na světě, který používají i celebrity jako Katy Perry a Jennifer Lopez. U nás jsme ho oproti zahraničním produktům obohatili vitamínem C a spirulinou, která tlumí chuť na sladké. Green Coffee plus má navíc antioxidační efekt, který vám pomůže ke krásnější pleti. Běžná cena 599 Kč, nyní koupíte za akčních 299 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee plus 60 kapslí za 299 Kč včetně DPH
Přírodní zázrak proti zákeřným virózám

Přírodní zázrak proti zákeřným virózám

Zelený ječmen je skvělou zbraní proti podzimním virózám! Obsahuje řadu enzymů a dalších pro organismus velice prospěšných látek, jako jsou například antioxidační vitamíny C a E. Odborníci vyzdvihují jeho roli v boji proti civilizačním chorobám a v posilování celkové obranyschopnosti organismu. Zelený ječmen je často k dostání ve formě šťávy, ale její specifická chuť nemusí každému vyhovovat. Proto jsme pro vás připravili extrakt ze zeleného ječmene v tabletkách, nyní za zvýhodněnou cenu 179 Kč, běžná cena 749 Kč. Vyzkoušejte jeho zázračnou moc a uvidíte, že se díky němu budete cítit skvěle!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Extrakt ze zeleného ječmene 250 tablet za 179 Kč včetně DPH
Chutným nápojem ke skvělé postavě, jednodušší to už ani nemůže být

Chutným nápojem ke skvělé postavě, jednodušší to už ani nemůže být

Máte rádi koktejl? My vám ho nabízíme navíc se skvělými účinky pro zhubnutí. Pro ty, co neradi polykají tablety na hubnutí, je produkt Green Coffee plus v podobě koktejlu ideální volbou. Stačí si dát jednou denně osvěžující nápoj s příchutí čokolády a pozorovat, jak jdou kila dolů. Vyzkoušejte výrobek ověřený našimi zákazníky. Stačí pro sebe udělat tak málo a budete se cítit skvěle. Běžná cena Green Coffee shaku je 699 Kč, nyní koupíte za akčních 379 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee plus shake čokoládový za 379 Kč včetně DPH
Čisté stříbro ochrání vaši pleť a také zbaví nedokonalostí

Čisté stříbro ochrání vaši pleť a také zbaví nedokonalostí

Stříbrné tonikum SILVERIN na tvář a dekolt je přírodním kosmetickým přípravkem s obsahem nejjakostnějšího stříbra, které čistí a regeneruje pleť. Koloidní stříbro obsažené v toniku SILVERIN má stejné vlastnosti a antimikrobiální účinky jako čisté stříbro. Tonikum zmenšuje rozšířené póry a uhříky a také snižuje vylučování kožního mazu. Navíc uklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky z chladného počasí. Pomůže vám také při vzniku plísní a jiných nepříjemných projevů na kůži včetně kožních projevů jiných vnitřních nemocí. Rovněž je výborným pomocníkem proti pocení nohou. Tento stříbrný zázrak jménem SILVERIN můžete koupit za akční cenu 249 Kč, běžná cena 299 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz SILVERIN stříbrné tonikum 300 ml za 249 Kč včetně DPH

Časová osa článků