Reklama www.limobar.cz

Domácí limonádou to začalo. Teď se mění svět nápojů znovu a od základů. Podívejte se jak

5. října 2014 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Věřili byste tomu? Už téměř 18 % Čechů přešlo na domácí výrobu perlivé vody a limonády. Zbavili se nesmyslné dřiny spojené s taháním těžkých balíků balených vod a ulehčili matičce Zemi od tun a tun plastového odpadu. Pokud patříte mezi 82 % zbývajících Čechů, kteří zatím s přechodem na domácí bublinky váhají, poskytneme vám níže další pádný důvod, proč to udělat. A bude to důvod vpravdě revoluční.
Domácí limonáda rychle a levně

Domácí limonáda rychle a levně

Značka LIMO BAR vznikla s cílem změnit způsob, jakým připravujeme nápoje. Unikátní technologie použité v našich domácích výrobnících sody šetří čas, peníze a dělají domácí výrobu sody a limonády výrazně komfortnější. Technologie FSS například zabraňuje plýtvaní CO2 během sycení, tím šetří vaše peníze a stará se navíc o vaši 100% bezpečnost. Technologie Turbo zase dovoluje z jediné bombičky CO2 vyrobit až 135 litrů perlivé vody a technologie BBT vám zase umožní regulovat velikost bublinek a intenzitu perlivosti výsledného nápoje.

Více informací
nyní na www.limobar.cz
Dobrou limonádu dělá kvalitní sirup

Dobrou limonádu dělá kvalitní sirup

Domácí limonádu vyrobíte tak, že do nasycené čerstvé vody přidáte sirup. Speciální řada SODA sirupů od značky LIMO BAR se od ostatních sirupů na trhu odlišuje zejména vysokým procentem ovocné složky. Ovocné sirupy LIMO BAR totiž obsahují minimálně 33 % kvalitního ovoce a žádná umělá barviva. I proto mají přírodní barvu a hlavně přirozenou ovocnou chuť. Populární sirup cola, sirup energy drink nebo například sirup dětská cola se zase mohou pochlubit nízkou energetickou hodnotou.

Více informací
nyní na www.limobar.cz
AKCE: LIMO BAR bombička CO₂ s certifikátem TÜV za 149 Kč

AKCE: LIMO BAR bombička CO₂ s certifikátem TÜV za 149 Kč

Bombičky CO2 značky LIMO BAR jsou 100% bezpečné a plně kompatibilní i s výrobníky sody konkurenční značky Sodastream. Certifikace TÜV dává záruku kvality a bezpečnosti, podloženou 150letou tradicí uznávané německé certifikační společností TÜV SÜD. Výměnu bombiček provádí autorizovaní partneři značky LIMO BAR, nyní za akční cenu 149 Kč. Bombičky vyměňujte v síti elektroprodejen Okay, Alza.cz, Expert či Orion nebo u našich regionálních partnerů. Jejich seznam najdete na webu www.limobar.cz.

Více informací
nyní na www.limobar.cz
(R)evoluce v domácí přípravě nápojů si říká LIMO BAR Fresh

(R)evoluce v domácí přípravě nápojů si říká LIMO BAR Fresh

Značka LIMO BAR změní svět domácí přípravy nápojů znovu, a to radikálně v prvním čtvrtletí roku 2015. Ve spojení se společností Bevyz představí LIMO BAR české veřejnosti první Multi-Drink systém na světě. Patentovaný přístroj s atraktivními křivkami umožňuje v pohodlí domova na stisk jednoho tlačítka vyrábět nápoje přímo do skleničky z obsahu v kapslích bez jediného éčka. Speciální kódy na kapslích aktivují vysoce přesný dávkovací mechanismus a umožňují přípravu perlivých nápojů, horkých i ledových čajů a káv, horké čokolády, džusů, míchaných nápojů a mnoha dalších, to vše za pouhých několik sekund. Chcete-li být u toho, až LIMO BAR Fresh by Bevyz vstoupí na český trh, registrujte se.

Více informací
nyní na www.limobar.cz