Konečně svoboda pro ženy: Revoluce ve světě podprsenek je tady!

6. října 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ve světě spodního prádla nastala konečně revoluce. Novinka v podobě nového typu podprsenky dá konečně ženám svobodu, po které tak dlouho touží. Konečně nastal konec nepohodlí a přichází čas, kdy můžete zapomenout na nepadnoucí střih, na nepříjemné pocení i na nevkusně se proznačující švy. VENUS 3D SPACER je tady!
Co očekáváte od ideální podprsenky?

Co očekáváte od ideální podprsenky?

Podle provedeného průzkumu oslovené ženy uvedly, že od podprsenky hlavně očekávají pohodlí při nošení. Jako druhé nejdůležitější hledisko uvádí vzhled a třetí v pořadí perfektně vytvarovaný dekolt. Nakonec následoval požadavek dobrého vzhledu pod oblečením - je přeci trapné, když podprsenka proznačuje švy skrz oblečení. Podprsenka VENUS 3D SPACER splňuje všechny nejdůležitější požadavky vyjádřené oslovenými ženami. Ale nejen to. Má i vlastnosti, které ji řadí mezi revoluční výrobky!

Více
nyní na ASTRATEX
Konečně podprsenka, která dýchá

Konečně podprsenka, která dýchá

Patentované košíčky podprsenky Venus 3D SPACER jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého porézního materiálu se vzduchovou mezerou, který je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A kromě toho je ještě neuvěřitelně lehká!

Více
nyní na ASTRATEX
Pro prsa všech velikostí

Pro prsa všech velikostí

Tato revoluční podprsenka je určena pro každou ženu, která touží po komfortu. Skvělé vlastnosti košíčků SPACER a komfortní široká ramínka ocení všechny ženy. Především však ženy s opravdu velkými ňadry - výhradní prodejce pro Českou republiku Astratex s.r.o. nabízí Venus 3D SPACER v široké škále velikostí. Kateřina S., která podprsenku testovala, nosí velikost 80/D a v testovacím protokolu uvedla: „Konečně se nepotím! Ženy, které mají větší prsa, moc dobře vědí, o čem mluvím...“

Více
nyní na ASTRATEX
Pro každý den, pro každou příležitost

Pro každý den, pro každou příležitost

Hladké košíčky beze švů dokonale splynou s křivkami vašeho těla. Podprsenka se tak skvěle hodí i pod opravdu těsné oblečení či tenká trika. „Testovala jsem SPACER pod přiléhavými triky a halenkami. V popisu podprsenky stálo, že nebude vidět pod oblečením. A to se také stalo, švy opravdu neproznačuje," říká Jana P. Přesvědčte se samy a vyzkoušejte jednu ze čtyř barevných variant. Dáte přednost černé, bílé, tělové nebo zelenkavé?

Více
nyní na ASTRATEX