Ilona Csáková jako Claudia Cardinale. Je jí stále podobná? Video: Andrea Andrei

Zase si hraje na cizí hvězdu: Česká zpěvačka s vnadami jak Apeniny připomněla slávu italské sexbomby

Zavři oči, když jsi Claudia… Tak nějak podobně by si nyní mohla broukat výrazně obdařená zpěvačka Ilona Csáková (51). Té se před lety říkalo česká Claudia Cardinale a opravdu jí byla podobná. Kvůli zpěvu italského hitu se nechala vizážisty po mnoha letech opět na slavnou italskou sexbombu předělat. Mrkněte se na klip, v němž vystupuje i populární Dodi, jak se reinkarnace Iloniny tehdejší image povedla!

„Ať si kdo co chce říká, Iloně to setsakramentsky seklo. Já v ní Claudii viděl. Sama si to vymyslela a byla dokonalá,“ rozplýval se nad podobou Ilony zpěvák Andrea Andrei, který se zpěvačkou, svým kolegou Davidem Mattiolim, Jarkem Šimkem (48) a také italskou hvězdou Dodim nazpívali písničku „Ci pensero´ domani“.

Natáčelo se v lednu v Praze třeba v nádrži plné studené vody. Štěstí, že nikdo z umělců nedostal zápal plic. „Ilona nás všechny strčila do kapsy. Vypadala odpočatě a celkově famózně. Jen jsem měl strach, že na té kluzké podlaze bude mít v podpatcích problém a stane se neštěstí. Ale skvěle to ustála,“ chválil Ilonu Šimek, který k písni mimo jiné připravil i aranžmá.

On sám má v klipu erotickou scénu. Představa Jarka Šimka coby milovníka dosud sice patřila do stejného ranku, jako kdyby vám měl trhat zuby neurotický křeček, ale docela příjemně překvapil. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků