Iveta Bartošová

Iveta Bartošová Michaela Feuereislová

Vzniká zvláštní příručka o Ivetě Bartošové: Tajné přepisy hovorů o Rychtářovi!

Iveta Bartošová (✝48) se po své smrti stala pro fanoušky doslova magnetem. Zatímco před svým skonem se její rozporuplností národ spíš bavil, poté, co koncem dubna skočila pod vlak, lidé hltají každé slovo o ní. A toho využívá nejen vdovec Josef Rychtář (63), který se rozhodl napsat knížku o životě po boku Džambulky, ale také její ochránce Zdeněk Macura (47). Chystá příručku, v níž popíše, co všechno zvláštního o týrání mu Iveta řekla!

„Nebude to rozhodně knížka jen o Ivetě. Půjde o příručku, jak rozpoznat domácí násilí a týrání. Ale protože chápu, že pro čtenáře je to mediálně vděčné téma zajímavé, určitě se tam o Ivetě Bartošové budu zmiňovat,“ říká Macura, který už na titulu pilně pracuje.

„Diktuju si to do telefonu a on mi to rovnou sám přepisuje do textu,“ říká s tím, že se bude snažit knížku vydat co nejdřív.

„O Ivetě se tam píše například v jedné kapitole o zvířatech. Agresoři totiž často vyhrožují obětem domácího násilí, že jak se nebudou chovat podle nich, ublíží jejich psům nebo kočkám. A pak tam dám třeba vzpomínku, jak mi o něčem podobném Iveta povídala cestou do Itálie,“ řekl Super.cz Macura.

Který ze soků bude se svou publikací úspěšnější, na to si budeme muset počkat… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků