Fergie předvedla svou sexy postavu.

Fergie předvedla svou sexy postavu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Rok po porodu na sebe může obléknout cokoliv: Sexy zpěvačka přes spodní prádlo přehodila jen triko... A pánové zatajili dech

5. října 2014 16:03

Je to neuvěřitelné, ale zpěvačka Fergie (39) se opravdu loni v srpnu stala maminkou. Dnes už má opět luxusní postavičku, již s oblibou předvádí v úsporných modelech.

Bývalá členka kapely Black Eyed Peas má lepší křivky než její kolegyně, které se ještě neodhodlaly k mateřským povinnostem. Fergie na své postavě vždy dřela a záhy po porodu se mohla opět vystavovat. Pokud by se přihlásila do soutěžního klání o nejkrásnější maminku, o vítězce by bylo předem rozhodnuto.

Fergie moc dobře ví, že její sexy tělo snese i ty nejodvážnější outfity, a tak se na iHeartRadio Music Festival v Las Vegas patřičně vyparádila. Oblíbené kozačky doplnila velmi krátkými šaty, které spíše vypadaly jako triko. Aby Fergie, již magazín People už před deseti lety zařadil do padesátky nejkrásnějších lidí světa, podtrhla svou vyzývavost, pod průhledným outfitem nechala prosvítat černé kalhotky a podprsenku. Snesla by něco podobného jiná žena se čtyřicítkou na krku? 

Adam Chromý , Super.cz