Největší hvězda Novy coby studentík před 13 lety. Poznáte ho?

Největší hvězda Novy coby studentík před 13 lety. Poznáte ho? Foto: reprofoto Novaplus

Takové to bylo ucho! Hvězda Novy se před třinácti lety objevila v komparzu a měla ještě vlasy

1. října 2014 5:55

Poznáte ho na první pohled, nebo vám připadá neznámý? Tenhle mladíček, který se před 13 lety zúčastnil natáčení diskuzního pořadu Novy, je nyní na stejné stanici asi největší hvězdou. A za vše vlastně mohou diváci, kteří mu práci ulehčují a ještě ho vynesli svou podporou až na vrchol popularity.

Oním chlapcem není nikdo jiný než Magdalena Dobromila Rettigová dnešních dnů, novácký šéfkuchtík Ladislav Hruška (40). Chlapík, který trhl rekord v prodeji kuchařky a jemuž doma maminka říká Milunko (sám Hruška se ale brání s tím, že šlo pouze o přezdívku z dětství a v dospělosti ho tak vážně matka neoslovuje), se stal účastníkem natáčení tehdy velmi populárního diskuzního pořadu Áčko. Ten se zaobíral řešením různých zajímavých osudů a díl Poprvé ve vězení se natáčel v pardubické věznici.

„Tehdy jsem byl na vysoké škole a natáčení jsme se zúčastnili v rámci nějakého psychologického semináře. Studoval jsem v Hradci a do Pardubic do ženské věznice to bylo blízko. Na právních školách se chodí k soudu, my šli zase do vězení,“ vzpomíná Hruška, pro nějž to bylo poprvé, kdy se objevil před kamerou.

„Tehdy mě ještě ani nenapadlo, že bych někdy působil v televizi,“ směje se gurmánský experimentátor. 

David Zápal , Super.cz