Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

U soudu jako doma: Zlobivý vdovec po Bartošové neví, kde dřív hasit svoje šílené chování

30. září 2014 17:55

Asi teď lituje, že už neexistují cestovatelské portály, které by ho dostaly z jednoho okraje republiky na druhý. Josef Rychtář (60), štkající vdovec po Ivetě Bartošové (✝48), začíná mít různých soudních stání nad hlavu. Nestíhá! Třeba takového osmého října se měl ve Vsetíně zpovídat z ublížení na zdraví při loňské vážné autonehodě, po níž mají jeho spolucestující doživotní následky. Jenže nemůže.

„Obžalovaný se omluvil s tím, že ten samý den má v Praze jiné soudní jednání. Proto bude líčení přeloženo na jiné datum,“ dozvěděli jsme se ve Vsetíně. O jakou kauzu v Praze jde, se můžeme jen domýšlet. V odvolání je například urážení jeho manželky a její advokátky, poslední jmenovaná ho také v občanskoprávním řízení zažalovala za to, že ji sprostě vláčel tiskem, a soud Rychtáře potrestal čtvrtmiliónovou pokutu. Čeká se, zda v odvolacím řízení soud pokutu potvrdí či ji zmírní nebo úplně zruší.

Jestli vdovec povede život takhle dál a bude dělat další opičárny, po čase by se mu mohlo stát, že bude mít i několik soudů denně a bude si na ně muset vést rozvrh hodin jako ve škole… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků