Proč by 75 % mužů zvolilo za manželku a matku svých dětí Simonu Krainovou?

30. září 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Není to jen postava, jak si někdy ženy myslí. Muži si skutečně vybírají ženy i podle obličeje. A právě jeho proporce hrají významnou roli. Topmodelka Simona Krainová má podle lékařů estetické medicíny ideální rozložení obličejových struktur pro muže.
Žena, kterou chce 75 % mužů

Žena, kterou chce 75 % mužů

V Británii provedli studii, kdy velkému vzorku mužů dali typově několik fotografií žen a pomocí proporcí obličeje měli rozdělit ženy do funkcí, které by měly hrát v jejich životě. To znamená milenky, manželky a matky jejich dětí, kamarádky, kolegyně anebo někdo, kdo je vůbec nezajímá. Téměř 75 % mužů vybralo ty, které mají výraznou strukturu lícních kostí, pevnou a jasně definovanou konturu dolní čelisti a hubené tváře, jako ženy, jenž by chtěli za manželky a matky svých dětí. Tedy ženy, kterým by předali svou genetickou informaci a ony by ji nesly dál. Co do proporcí jsou tedy pro mužské oko v té tzv. první signální soustavě důležité rysy, kterými se může pyšnit třeba Simona Krainová.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Kulaté tváře už trápit nemusí

Kulaté tváře už trápit nemusí

Zeptali jsme se MUDr. Moniky Kavkové, jak se ideálu s hubenými tvářemi, výraznou konturou lícních kostí a dolní čelisti přiblížit tak, abychom obličej nepřetvářeli a stále zůstali přirozeně sami sebou. „YES Face Contouring je ve světě vyhledávaná a u nás i v Evropě absolutní novinka, kterou provádí pouze naše klinika. Během krátkého nenáročného zákroku, po kterém nezůstávají žádné jizvy, lékař odstraní ty tukové váčky v obličeji, které rozšiřují spodní tváře po stranách a mají za následek ten nechtěný zaoblený kulatý obličej. Dosáhneme tak výraznější a štíhlejší obličejové struktury, zlepšení estetického vzhledu a obličejových rysů s trvalým efektem,“ prozradila primářka Kliniky Yes Visage.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Dokonalá tvář bez skalpelu

Dokonalá tvář bez skalpelu

Povadající a pokleslé tkáně obličeje jako tváře, podbradek či obočí, které dělají člověka starším a vytváří až smutný výraz v obličeji, umí zase řešit šetrný facelift nitěmi YES Lifting. Je to technika vypnutí kůže, která „zavěsí a upevní“ obličej zpět do jasných a mladistvých kontur lícních kostí, dolní čelisti, čela či podbradku a zpomaluje fyziologické změny poklesu tkáně obličeje a krku způsobené stárnutím. „Vše je řešeno jen vpichy speciální kanylou, bez použití skalpelu a jakéhokoli odřezávání kůže. Nevznikají tedy ani žádné jizvy a zákrok se provádí jen v lokálním znecitlivění bez nutnosti celkové anestezie. Klient tak může ihned po zákroku odejít domů,“ doplňuje MUDr. Kavková.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Se skalpelem, ale šetrně a přirozeně

Se skalpelem, ale šetrně a přirozeně

Někdy i korekce očních víček či odstranění podbradku dokáží ubrat roky z obličeje. Výraznější projevy stárnutí jako velké povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů pak řeší chirurgický facelift. „Provádíme plné spektrum moderní plastiky obličeje v závislosti na anatomii a stupni stáří klienta. Díky zručnosti našich operatérů, vhodně zvolenému typu zákroku a moderním technikám, které využíváme, se může klient těšit na dramatické omlazení obličeje s přirozeným efektem a trvalým výsledkem ve smyslu oddálení dalších projevů stárnutí o několik let. To vše bez zbytečných jizev a náročné rekonvalescence,“ odpovídá primář plastické chirurgie Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor, PhD.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Dokonalá tvář nebo třeba liposukce zdarma!

Dokonalá tvář nebo třeba liposukce zdarma!

Chcete i vy dokonalý obličej nebo tvář bez vrásek, hubenou postavu nebo třeba nová prsa? Vyhrajte si svou proměnu od stejných profesionálů, kteří se starají právě o Simonu Krainovou. Soutěžte o proměnu s Klinikou Yes Visage. Podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na www.yesvisage.cz