Aneta Vignerová plánuje útěk do Skandinávie. Super.cz

Užívejte si pohled na tyto roztomilé jedničky, dokud to jde. Vignerová plánuje útěk na sever za přítelem

Modelky mají to štěstí, že nejsou prací svázané na jedno konkrétní místo a mohou fungovat prakticky po celém světě. Tuto výhodu hodlá využít Aneta Vignerová (34).

Nejkrásnější Češka roku 2009 chodí s hokejistou Michalem Gulašim, který aktuálně hraje za švédský klub Södertälje. Přestože si modelka nemůže stěžovat na nedostatek zakázek v Čechách, tak by se ráda za svým partnerem do Skandinávie přesunula. Aktuálně ji čeká hledání nové zahraniční agentury. „Mám to v hlavě, musím všechno probrat ještě se svou domovskou agenturou,“ svěřila se nám se svými plány Aneta během focení pro známou džínovou značku, která v Čechách slaví dvacet let svého fungování. Nebylo by to poprvé, co by se Aneta přesunula do zahraničí za partnerem. V době, kdy chodila s Tomášem Ujfalušim, pobývala velmi často v tureckém Istanbulu.

Vignerová a Gulaši si zatím zvykají na vztah na dálku a vídají se, jak jen je to možné. „Od doby, co působí v zahraničí, tady už párkrát byl a já jsem ho samozřejmě navštívila. Moc se mi tam líbí, já jsem nikdy ve Skandinávii nebyla a moc se mi tam líbilo,“ říká Miss ČR 2009, která si je vědoma toho, že stávající situaci bude muset řešit. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků