Tereza Zimová

Tereza Zimová Foto: Archiv T. Zimové

Jak se vám líbí? Slavná česká modelka ostříhala své dlouhé vlasy úplně nakrátko. Má je kratší než Mašlíková!

Modelka Tereza Zimová je nakrátko. Dlouho se ke změně odhodlávala a naprosto proti byl i její kadeřník. Nakonec ale "příkaz" klientky splnil a Zimové její dlouhou kštici ustříhnul. "Bylo to vtipný. Můj kadeřník Libor byl naprosto proti, pořád kolem nás korzovali další kadeřníci, kteří mi to také vymlouvali, ale já trvala na svém. A večer mi od Libora přišla nakonec esemeska, že mi to fakt jde," řekla Super.cz Zimová.

Ženy mění účes většinou tehdy, když se rozejdou s partnerem, nebo zažívají životní změnu. Tereza stále žije s podnikatelem Jardou Haštavou, ale pracovní život se jí mění zcela. "Modeling už je druhá kolej, několik měsíců jsem připravovala svůj obchod s oblečením, objížděla švadleny, navrhovala oblečení a vše došlo ke zdárnému konci. 1. září jsem na Korunní ulici v Praze obchod konečně otevřela," prozrazuje modelka.

Strach z neúspěchu měla obrovský a stále ho má. "Dala jsem do toho všechny své úspory, ale musím to zaklepat, zatím se daří. Až jsem z toho sama překvapená. V obchodě jsem od rána do večera, prodavačku si zatím nemůžu dovolit. A když už nová práce, tak i nové vlasy. A možná je ještě zkrátím," dodala modelka.

Posuďte sami, líbí se vám Tereza víc jako dlouhovláska, nebo nakrátko? 

Co říkáte na Terezu Zimovou s krátkými vlasy?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků