Simonu aktuálně baví herectví víc než modeling.

Simonu aktuálně baví herectví víc než modeling. Michaela Feuereislová

Chcete Krainovou do svého filmu? Krásku svět před kamerou natolik oslovil, že by hrála klidně i zadarmo

V posledních dnech se se Simonou Krainovou (48) zatočil svět. Kromě práce modelky, ředitelky modelingové soutěže Czechoslovak Topmodel a role matky kráska v těchto dnech věnuje veškerou svou energii natáčení filmu Vybíjená, který vzniká na motivy knihy Michaela Viewegha.

„Rozhodla jsem se nespat a jedu to naplno," posteskla si Krainová, která do toho všeho nepolevuje a pracuje i na svém zevnějšku: „Snažím se navíc ještě ráno cvičit. Naštěstí mám doma pás a saunu, což mi hrozně ušetřilo čas a nemusím jezdit do posilovny."

Natáčení filmu, které se odehrává mimo Prahu, zabírá Krainové spoustu času. Modelka, která si zahrála ve filmech Kamarád do deště 2 nebo v komediích Byl jednou jeden polda, je ale z nové herecké příležitosti nadšená. „Moc se mi to líbí a toho se bojím, protože když má člověk dobrej pocit, tak to většinou dopadne špatně," smála se Simona. „Jsem jako malé děcko. Dali mi novou hračku a ta mě moc baví. I když jsem před kamerou před mnoha lety stála, tak jsem z toho nadšená a beru to zodpovědně," říká.

„Nikdy člověk nemá záruku, jak to dopadne, ale pracují na tom profíci. Hrozně se mi líbí i příběh, který je o mezilidských vztazích, o krásných a ošklivých lidech," říká Simona a jedním dechem dodává, že by ve filmu klidně hrála i zadarmo. „Pokud to nedopadne úplným průšvihem, tak si dovedu představit, že bych si občas něco zahrála i v budoucnu. V modelingu přijímám zakázky, které jsou zajímavé hlavně finančně, ale tohle bych klidně dělala i zadarmo. Hrozně mě to dobíjí energií." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků