Marek Ztracený je single.

Marek Ztracený je single. Herminapress

Už dva roky je Ztracený bez přítelkyně. Postěžoval si, že nemá komu prohmatávat poprsí

27. září 2014 15:53

Vyprodává koncertní haly, fanynkám se během jeho zpěvu podlamují kolena, ale když přijde na věc, tak každý večer Marek Ztracený (33) uléhá ve svém lůžku sám. Po rozchodu s bývalou partnerkou Marcelou je populární zpěvák single.

„Z dlouhodobého hlediska nemám ve vztahu co nabídnout. Je to díky způsobu života, který žiju, a taky s ohledem na syna, o kterého se starám. Jsem smířený s tím, že mě každá nebude chtít, a na druhou stanu nemůžu čekat, že někdo bude schopný nabídnout nějaký kvalitní vztah na oplátku," říká nezadaný Objev roku 2008 z Českého slavíka.

„Bez vážného vztahu mi to vyhovuje. Naopak si užívám plodné umělecké období, které zažívám asi podruhé v životě. Jsem spokojený,“ řekl nám Marek během seznámení s dalším ročníkem projektu Pinktober, jenž podporuje boj proti rakovině prsu, v rámci kterého 3. října vystoupí v pražském Hard Rock Cafe. „Chtěl bych podotknout, že teď nemám komu kontrolovat prsa," smál se na akci a při té příležitosti si vyzkoušel vyšetření na silikonovém modelu poprsí. 

Jiří Čeladník , Super.cz