Marek Ztracený s přítelkyní Marcelou

Marek Ztracený s přítelkyní Marcelou Foto: Michaela Feuereislová

Ztracený se definitivně rozešel s matkou svého dítěte: Dál spolu ale jezdí na dovolenou

29. září 2014 10:54

Vztah Marka Ztraceného (33) a matky jeho syna Marka (3,5) už nevzkřísí ani papež. „Věci s mou bývalou partnerkou se vyvinuly jinak. Třeba na Facebooku by se to dalo označit jako 've složitém vztahu',“ nechal se slyšet Ztracený, který se svou partnerkou Marcelou Skřivánkovou už sice oficiálně netvoří pár, jejich vztah je prý ale mnohem harmoničtější než v době, kdy byli zamilovaní.

„Máme nejhezčí vztah za posledních deset let. Syna máme ve střídavé péči, já ho mám doma deset dní a je to naprosto ideální. Vlastně by se to dalo označit za nadstandardní střídavou péči, protože jsme spolu schopni krátce pobývat i v jednom bytě. Všechno je nastavené správně,“ prozradil nám zpěvák na tiskové konferenci odkazující na jeho koncerty v rámci charitativního projektu Pinktober. 3. října uspořádá Marek Ztracený akustický koncert v pražském Hard Rock Cafe a výtěžek ze vstupného bude věnován na Avon konto proti rakovině prsu.

Přestože Marek a Marcela už netvoří oficiálně pár, tak spolu letos vyrazili na společnou dovolenou k moři. Tmelícím prvkem je samozřejmě jejich syn. „Strávili jsme tam krásnej čas. Léto bylo super,“ říká Marek Ztracený. 

Jiří Čeladník , Super.cz