Ta nejzářivější domácí párty kdekoliv chcete

24. září 2014 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ať už se rozhodnete uspořádat domácí párty pro své blízké, kamarády, kolegy či známé, udělejte si večírek přesně podle svých představ. Aby se oslava opravdu povedla, nepotřebujete mnoho. Základem je dobré místo, vhodná hudební kulisa, jídlo a proklatě dobré pití.
Metaxa party balení

Metaxa party balení

Pokud přemýšlíte, jak rozzářit vaši domácí party, může vám skvěle pomoci párty balení od Metaxy. Obsahuje totiž láhev pětihvězdičkové Metaxy a k tomu 6 unikátních pohárků Sunball, se kterými si díky světelným efektům po kontaktu s tekutinou užijete nejen nejzářivější párty, ale i pěknou dávku romantiky.

Více informací
nyní na shop.metaxa.cz
Soutěžte o party na unikátním místě

Soutěžte o party na unikátním místě

To ale není zdaleka všechno. Každé Metaxa párty balení má svůj unikátní kód, se kterým můžete soutěžit o atraktivní výhry. První cenou, kterou můžete každý měsíc vyhrát, je luxusní VIP párty pro vás a vaše kamarády, a to pokaždé na jiném, ale každopádně nezapomenutelném a stylovém místě. Samozřejmostí je VIP zacházení, jídlo, pití, odvoz na tuto párty i zpět domů odkudkoliv v ČR, a skvělí Metaxa barmani. Prostě vše, co večírek snů musí mít.

Více informací
nyní na nejzarivejsiparty.cz
Hrajte o barmanskou show u vás doma

Hrajte o barmanskou show u vás doma

Často slýcháme, že pořádání domácí párty odrazuje jenom proto, že je nutné druhý den po večírku uklidit a umýt veškeré nádobí. Role dobrého hostitele je tak docela náročný úkol. Metaxa ale ví jak na to a ráda vám pomůže. Pět z vás totiž může každý měsíc vyhrát skvělou Metaxa barmanskou show přímo u vás doma. Nemusíte vůbec nic zařizovat, ani druhý den uklízet, dokonce nemusíte ani nikam chodit. Přímo u vás doma to s vaší partou naplno roztočí jeden z našich dvou špičkových barmanů Tomáš Kubíček nebo Tomáš Toka. Zažijete jedinečnou barmanskou show na živo – u Vás doma!

Více informací
nyní na nejzarivejsiparty.cz
Sada party vychytávek

Sada party vychytávek

Připadá vám, že vašim večírkům chybí šmrnc a zábava? Konečně je tu další a nečekané oživení vašich parties se speciálním Metaxa party kazeťákem, tedy krabicí plnou párty vychytávek, gadgetů a doplňků, které na žádné pořádné oslavě nesmí chybět. Ukažte se přátelům v tričku se svítícím ekvalizérem, ozvučte prostor jedinečným vámi vyrobeným pop-up reproduktorem, párty diskožárovkou dolaďte atmosféru anebo rozdejte do všech drinků svítící brčka. Pokud chcete sebe i své známé zaručeně pobavit, zapomenout na nudné stereotypní večírky a jasným gestem vybočit z řady, Party set kazeťák Metaxa, který můžete také vysoutěžit nebo si ho i koupit, je k tomu ideálním partnerem. Doručení máte zdarma.

Více informací
nyní na shop.metaxa.cz
Originální drink z originálních skleniček

Originální drink z originálních skleniček

Pokud už Metaxa zavítala do vaší rodiny, pak dobře víte, že jedině originál je to nejlepší. Ať už si ji vychutnáváte rádi samotnou nebo v míchaném koktejlu, určitě oceníte možnost připít si 5* Metaxou z originální sklenice Helios. Není náhodou, že pouze za okraj této sklenice je možné umístit svítící pohárek Sunball a zábavný rituál tak může začít. V setu obdržíte 6 kusů originálních sklenic Helios, které by neměly chybět na žádné nejzářivější domácí párty s Metaxou.

Více informací
nyní na shop.metaxa.cz