Zbavte se stresu a přebytečných kil! Zázračné pečující oleje pro období babího léta a podzimu!

18. září 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Prozatím sice panuje babí léto, ale podzim se neodvratně blíží. V tomto období je velice důležitá péče o vaši pokožku a také vlasy, chladné počasí jim neprospívá. My pro vás máme přírodní produkty, s kterými můžete pečovat nejen o svou pokožku a vlasy, ale také proslulý přípravek na hubnutí ze zelené kávy.
Hýčkejte svou pleť pomocí masek s přírodními výtažky

Hýčkejte svou pleť pomocí masek s přírodními výtažky

Vaše pokožka dostává během dne zabrat. Narušuje ji změna teplot, vítr, slunce, prašné prostředí a další faktory. Dopřejte své pleti péči, kterou si po celodenní námaze zaslouží. Výsledkem bude hebká a svěží pokožka. Nabízíme vám akční balíček pleťových masek, které se postarají o vše od výživy pleti až po její ochranu. Nyní můžete koupit balení 5 masek s přírodními extrakty jako je například Aloe vera, mořské řasy, granátové jablko a mnoho dalších složek za akčních 159 Kč, běžná cena 240 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Pleťová maska – akční set za 159 Kč včetně DPH
Olejová péče pro pleť i celé tělo

Olejová péče pro pleť i celé tělo

Změny počasí a časté výkyvy teplot pěkně mávají nejen s podzimním šatníkem, ale mohou také pěkně zatočit i s Vaší pokožkou. Především v sychravém a chladném počasí bychom měli věnovat zvýšenou péči právě jí. Skvělými pomocníky pro tyto dny jsou pečující oleje, které kromě Vaší pokožky pomohou před teplotními změnami počasí chránit i Vaše vlasy. Nyní akce 1+1 zdarma za neuvěřitelných 399 Kč, běžná cena 1398 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Pečující oleje 1+1 za 399 Kč včetně DPH
Zázračná rostlina vás zbaví deprese a vrátí vám vitalitu

Zázračná rostlina vás zbaví deprese a vrátí vám vitalitu

Mnoho lidí drtí pracovní stres a sychravé počasí přidává pocit malátnosti a ubírá chuť do života. Naštěstí však existují přírodní látky jako STA complex, které mohou plnohodnotně nahradit lékařem předepsaná antidepresiva a jsou dokonce volně k dostání. Pokud se chcete cítit lépe a postavit se stresu čelem, pomůže vám STRESS OUT, který obsahuje výtažek z této zázračné rostliny štěstí. Koupit ho můžete exkluzivně za akčních 349 Kč, běžná cena 930 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz STRESS OUT přírodní antidepresivum 30 tobolek za 349 Kč včetně DPH
Elixír mládí pro vaši pokožku

Elixír mládí pro vaši pokožku

Kyselina hyaluronová je často nazývána elixírem mládí pokožky. Hraje totiž zásadní roli při zachování jejího napětí, pružnosti a poddajnosti. Během stárnutí se její koncentrace v pokožce snižuje, což vede k dehydrataci, která je příčinou jejího blednutí a stárnutí. Pravidelné dodávání kyseliny hyaluronové je tak důležité pro zdravý a mladistvý vzhled pleti. Nyní je 60 tobolek za akční cenu 299 Kč, běžná cena 699 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Kyselina hyaluronová 60 tobolek za 299 Kč včetně DPH
Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Absolutním hitem v hubnutí je Green Coffee. Jedná se o nejprodávanější doplněk v hubnutí na světě, který používají i celebrity jako Katy Perry a Jennifer Lopez. U nás jsme ho oproti zahraničním produktům obohatili vitamínem C a spirulinou, která tlumí chuť na sladké. Green Coffee plus má navíc antioxidační efekt, který vám pomůže ke krásnější pleti. Akční balení Green Coffee plus s čajem Štíhlá krása z Čech koupíte za 329 Kč, běžná cena 718 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee + čaj Štíhlá krása z Čech za 329 Kč včetně DPH