Pamela Anderson odmítá stárnout.

Pamela Anderson odmítá stárnout.

Návrat do starých dobrých časů: Pamela Anderson nasadila paruku a vystavila své legendární silikony v průhledných šatech

16. září 2014 21:54

Průkopnice přifukování ženských dekoltů Pamela Anderson (50) má s přibývajícím věkem stále tendence vracet se do éry, kdy její umělá ňadra byla celosvětovým unikátem. V době, kdy se silikony pyšní i Eva Feuereislová (28) a Míša Nosková (35), ovšem nejde o žádný výstřelek hodný obdivu.

Slavná Playmate a sexy plavčice z Pobřežní hlídky se přifouknutými ňadry mohla pochlubit už v době, kdy v Česku vznikaly první kliniky plastické chirurgie. Zvětšování ňader je ale dnes běžné asi jako plombování zubů, a přednosti Pamely Anderson tak postupem času přestaly vzbuzovat zájem.

Silikonová blondýna je ovšem přesvědčená o tom, že stále nepatří do starého železa, a tak se vrátila k vizáži, díky níž byla před 20 lety ztělesněním tajných mužských představ. Krátký sestřih nahradila parukou a na ňadra natáhla šaty z průsvitné látky, aby vynikly její bradavky. Nutno dodat, že tímto outfitem přišla v Los Angeles bojovat proti pokusům na zvířatech, což se tradičně minulo účinkem. 

Adam Chromý , Super.cz