Gábina Partyšová na premiéře muzikálu Fantom opery

Gábina Partyšová na premiéře muzikálu Fantom opery Michaela Feuereislová

Nejstrašnější model na premiéře Fantoma opery? Partyšová vypadala jako laciná holka z diskotéky

Moderátorka Gábina Partyšová (43) zřejmě špatně čte pozvánky, nebo úplně ztratila soudnost. Jen tak si lze vysvětlit, že na premiéru muzikálové události roku Fantom opery dorazila v příšerných šatech s nápisem The End.

Předepsaný dress code black tie nedodržela ani v nejmenším a vypadalo to, jako by si na muzikál odskočila přímo z nedaleké diskotéky. „Rozhodla jsem se na poslední chvíli. A neměla jsem po ruce velkou večerní. Kdybych šla do opery, určitě bych tu premiéru pojala jinak. Do haly, kde se Fantom hraje, mi tenhle model přišel v pohodě. Ale je mi jasné, že pan Špaček by mě za tenhle model nepochválil," svěřila Super.cz s provinilým úsměvem Gábina.

Moderátorka, která by v těchto šatech zřejmě uspěla spíše na vesnické diskotéce, přišla na akci ruku v ruce s neznámým mladíkem. „Je to muž, který se mnou občas snídá," svěřila nejprve tajemně, ale posléze vyšla s pravdou ven. „Je to kolega a kamarád, Petr Říbal se mnou moderuje ve Snídani na Nově, tak jsem ho vzala s sebou," dodala nakonec. 

Dámy, vzaly byste si tento model na sebe?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků