Za takový výsledek utratila dotyčná přes dva milióny korun...

Za takový výsledek utratila dotyčná přes dva milióny korun... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Chtěl vypadat jako Kim Kardashian. Injekcemi z černého trhu ze sebe udělal monstrum

Dnes dvaačtyřicetiletá Tatiana Williams, která bývala mužem, utratila během posledních dvaceti let za úpravy svého zevnějšku v přepočtu přes 2 milióny korun, a to přestože většinu zákroků podstoupila na klinikách bez potřebného lékařského osvědčení. Jak celá transformace dopadla, posuďte sami...

Za dvě dekády stačila Tatiana, jež se narodila jako chlapec jménem Corey, absolvovat kolem stovky sezení, během nichž jí na černém trhu aplikovali do obličeje, ňader, hýždí a boků injekce se silikonem. Právě její pozadí tím za poslední léta, kdy je za symbol krásy vnímána Kim Kardashian, zdvojnásobilo svůj objem. Tatiana má ale za sebou rovněž plastiky nosu, výplně lící, laserové zákroky a pochopitelně také hormonální léčbu.

Kabaretní bavič z Miami říká, že dosáhl těla bohyně, ale s nebezpečnými úpravami na hraně zákona nehodlá do budoucna přestat, ač dobře ví, jak dopadli někteří jeho přátelé. Několik z nich prý zůstalo zmrzačených nebo paralyzovaných a někteří dokonce po riskantních procedurách zemřeli. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků