50 odstínů hubnutí s Monikou Žídkovou, nejoblíbenější Miss historie!

11. září 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Kdyby se studentka Anastasia Steel v knize, která rozvířila svou kontroverzí stojaté vody literatury, svého idolu zeptala, zda si myslí, že jsou přípravky na hubnutí účinné, zřejmě by jí odpověděl, že záleží na tom jak a které. Mezi ty opravdu působící patří instantní čaj TRF. Je to nejefektivnější a nejprodávanější dietetický produkt české firmy Miss Cosmetic. Zakladatelkou a majitelkou této firmy je Miss ČR a Miss Europe Monika Žídková. Půvab, kterým se pyšní také díky užívání svých přípravků, je pak důkazem, že by mu stěží odolal i známý svůdník Christian Grey… to by ovšem nesměla dávno patřit jinému muži!
Hubnutí snadné i po těhotenství, jo-jo efekt nechte raději ratolestem na hraní

Hubnutí snadné i po těhotenství, jo-jo efekt nechte raději ratolestem na hraní

Určitě to ti z vás, kteří se snaží dlouhodobě zhubnout, již zažili. Vyzkoušeli jste řadu hubnoucích přípravků, váha šla nejprve dolů, po nějaké době vás však hlad donutil zase nabrat již shozená kila. A nejen Monika Žídková ví, že tento problém nepřichází jen po mateřství, i když po dvou dětech také přišla povinná daň ve zvýšené snaze o hubnutí. Zažívali jste pocity radosti i zklamání, bojovali s nadváhou a celulitidou a k tomu jste se cítili nehezcí a nepřitažliví. Zkrátka jste si prožili svých 50 odstínů hubnutí. Revoluční prostředek na podporu hubnutí TRF (Thermo Reactive Formula) vám pomůže odstranit podkožní tuk a zbaví vás celulitidy.

Koupit
nyní na www.misscosmetic.cz
Pryč nejen s nadbytečnými kily, ale také s pomerančovou kůží

Pryč nejen s nadbytečnými kily, ale také s pomerančovou kůží

Český výrobek z dílny Miss Cosmetic obsahuje patentovaný komplex přírodních látek a vlákninu. Termogenní čaj TRF způsobuje v organismu termogenezi, čímž zvyšuje teplotu a prokrvení podkoží, tím se odbourává podkožní tuk, což se projevuje dvojím efektem. Za prvé se snižuje hmotnost a za druhé je významně omezena vzniklá celulitida. Je to jednoduché, pravidelně užívejte TRF a začněte hubnout. Celulitida začne mizet a vaše vysněná postava bude zase o něco blíže. Produkt působí také preventivně, takže celulitida již opětovně nevzniká. Omezíte záchvaty hladu, které provázejí jiné metody hubnutí, protože složení TRF snižuje chuť k jídlu. Pořiďte si čaj TRF a ten vám pomůže účinně hubnout.

Koupit
nyní na www.misscosmetic.cz
Nepropásněte speciální akci pro čtenáře Super.cz!

Nepropásněte speciální akci pro čtenáře Super.cz!

Běžná cena jednoho instantního čaje TRF je 939 Kč. Nyní můžete pořídit svůj odpolední šálek instantního hubnutí pouze za 695 Kč. Navíc jako dárek obdržíte exkluzivní jídelníček vytvořený výživovými specialisty pod přísným dohledem Moniky Žídkové zcela ZDARMA!

Koupit
nyní na www.misscosmetic.cz