Řekněte, jaké nosíte kalhotky a zjistěte, jaká jste!

Kalhotky, které nejčastěji oblékáte, o vás prozradí mnohem více, než si myslíte. Zatímco váš outfit dělá první dojem, kalhotky dělají ten poslední. Dáváte přednost pohodlným bombarďákům po vzoru Bridget Jones, nebo nedáte dopustit na svůdnou krajku? Zjistěte s námi, co o vás prozradí vaše oblíbené kalhotky!
Kalhotky: Okno do duše?

Kalhotky: Okno do duše?

Každá žena vlastní mnoho kalhotek různých střihů a barev, které střídá podle příležitosti. Ale každá má také ty oblíbené, které obléká nejraději. A to jsou právě ty kalhotky, které o ženě mnoho prozradí. Jaké osobnostní vlastnosti jsou ženám připisovány podle oblíbených kalhotek, se dozvíte níže. A pokud se najdete u charakteristiky jiných než vašich oblíbených kalhotek, možná byste jim měla dát šanci! Kalhotky všech střihů, barev a velikostí najdete na Astratex.cz – tak které jsou ty vaše?

Více
nyní na ASTRATEX
Svůdné brazilky

Svůdné brazilky

„Ženy, které si oblíbily kalhotky odhalující polovinu zadečku, rády dráždí mužskou představivost. Jsou si vědomy svého sex-appealu a často provokují svými sexy křivkami. Mají ale rády pohodlí, a proto dávají oproti tanga kalhotkám přednost právě brazilkám. Hodnotový žebříček mají dávno jasný, ale občas se rády odvážou. A když chtějí být extra svůdné, obléknou krajkové brazilky.“ Hledáte právě takové? Našli jsme je!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Nestárnoucí klasika

Nestárnoucí klasika

Také nejraději oblékáte jednoduché kalhotky klasického střihu? „Pak patříte k ženám, které staví na první místo komfort a praktičnost. Málokdy se vám děje něco nečekaného, máte totiž svůj život maximálně pod kontrolou. Jste skvělá kamarádka a oddaná partnerka, na kterou je spoleh. Vynikáte bystrostí a organizačními schopnostmi.“ Chtěla byste je nosit každý den? Pak sáhněte po praktických kalhotkách Hanna v tělové barvě. Mají antibakteriální úpravu a neproznačují švy ani pod přiléhavým oblečením!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Sexy tanga

Sexy tanga

„Ženy, které nedají dopustit na dráždivá tanga, jsou svobodomyslné a rády zkoušejí nové věci. Do všeho se vrhají po hlavě a život s nimi rozhodně není žádná nuda. Bývají přelétavé, ale když najdou milujícího partnera, plně se mu oddají. Mají skvělý smysl pro humor a rády provokují.“ Našla jste se? pak musíte vyzkoušet provokativní vrstvené kalhotky Campi!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Rafinované francouzské kalhotky

Rafinované francouzské kalhotky

Zamilovala jste si eleganci a svůdnost kalhotek francouzského střihu? „Pak se řadíte k ženám, které jsou charismatické, šarmantní a svůdné. Rozhodně nejste snadná kořist a to přivádí muže k šílenství. Ráda si necháváte svá tajemství. Umíte si nahlas říct o to, co chcete, a vždy to také dostanete.“ V kalhotkách Barbiella nebudete muset říkat ani slovo a muži vám budou padat k nohám. Něžná růžová barva a sexy střih – to je vaše tajná zbraň.

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků