Nastávající manželé George Clooney a Amal Alamuddin

Nastávající manželé George Clooney a Amal Alamuddin Profimedia.cz

Clooney konečně oznámil, kde si vezme svou exotickou právničku

8. září 2014 23:33

Po měsících spekulací se oscarový herec George Clooney (57) konečně vyjádřil, kde hodlá Amal Alamuddin (36) pojmout za svou právoplatnou manželku. Svatba se podle jeho slov má konat v Itálii, a to v romantických Benátkách, kde svou vyvolenou loni poznal.

Přestože již na začátku léta byly i Benátky jednou z možností, pravděpodobnější se zpočátku zdál být zámek Highclere v Anglii, kde se natáčí i televizní seriál Panství Downton. Později se však lidé z hercova okolí přikláněli k možnému místu konání obřadu Clooneyho milované letní sídlo u Komského jezera v Itálii. Ceremoniál však nakonec podle hercových slov bude tam, kde se loni v srpnu se svou pohlednou právničkou za lidská práva seznámil.

„Svoji milovanou budoucí nevěstu jsem v Itálii poznal a během pár týdnů se vezmeme v Benátkách,“ sdělil hollywoodský fešák s přízviskem věčný mládenec v neděli během jedné společenské události v Toskánsku, kam zavítal i se svou budoucí manželkou oděnou do elegantní černé saténové róby.

Otázkou zůstává, zda nejde o další habaďůru, kterou si na veřejnost proslulý vtipálek Clooney vymyslel a zda se nakonec nenechá inspirovat svým pravděpodobným svědkem Bradem Pittem a svou Amal si nevezme během skromného a zcela utajeného obřadu úplně jinde. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků