Isabeli Fontana v kampani na luxusní spodní prádlo

Isabeli Fontana v kampani na luxusní spodní prádlo Profimedia.cz

Tohle je dvojnásobná mamina? Slavná brazilská kráska provokuje v sexy prádélku

Brazílie patří mezi největší líheň překrásných světových modelek. K nejobletovanějším brazilským kráskám nepatří jen Gisele Bündchen, ale i Isabeli Fontana (31), která se proslavila už coby šestnáctiletá dívenka.

Tehdy si ji do katalogu spodního prádla vybrala značka Victoria's Secret, a to navzdory tomu, že modelky v andělské kampani mají dosáhnout minimálně osmnácti let. Isabeli ale dostala výjimku a brzy odstartovala závratnou kariéru.

Pózovala pro řadu světových značek a ozdobila obálky prestižních magazínů. Své nahé tělo propůjčila i slavnému kalendáři Pirelli.

Naposledy sličná Brazilka zářila v kampani podzimní kolekce prádla Leonisa. A na to, že je to už dvojnásobná maminka, má pořád dokonalou postavu.

Nic ale samozřejmě nemá zadarmo. Nejen, že je pořád v jednom kole, protože jí dva rozverní synové Zion (11) a Lucas (8) dávají pořádně zabrat, ale ještě každý den maká ve fitku a dbá na zdravou životosprávu. Výsledek v podobě žhavých fotek ale určitě stojí za tu námahu, jak se sami můžete přesvědčit v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků