Aneta Savarová

Aneta Savarová Foto: reprofoto ČT

Nejkrásnější moderátorka České televize Aneta Savarová: Tajná svatba s kontroverzním podnikatelem!

Půvabná moderátorka Událostí Aneta Savarová (35) je pod čepcem! A jak tvrdí média, nevzala si patrně žádného chudého chlapce z davu, ale kontroverzního Jana Harangozza, který byl před zproštěním viny stíhán i v kauze takzvané konkurzní Berkovy mafie.

Zprávu o sňatku potvrdila, ale jinak mlžila. „Jsem vdaná, ale opravdu to s vámi nechci víc řešit. Ta situace do mé práce nezasahuje,“ řekla Blesku, který zjistil, že v Česku žije jen jedna jediná osoba s příjmením Harangozzo-Savarová, jíž je pod třicet let a pochází z Uherského Hradiště. Anetě je osmadvacet a má totéž rodné město.

„Tahle informace je mimo,“ odbyla to rázně.

Spojení s Janem Harangozzem pro seriózní zpravodajství České televize asi není úplně nejšťastnější. Nejenže se mihl v případu soudce Berky, vyšetřovali ho však i kvůli údajnému vyhrožování redaktorovi Jiřímu Hynkovi, nakonec mu ale nic neprokázali. Momentálně se soudí kvůli titulu na plzeňských právech. Ty měl absolvovat prý za pouhé dva a půl měsíce.

A přestože jiná moderátorka, Alexandra Nosková, skončila ve zpravodajství ČT hned, jak se provalil její vztah s kancléřem prezidenta, Anetě nic nehrozí. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků