Pejsek Max nepřežil péči svého páníčka?

Pejsek Max nepřežil péči svého páníčka? Foto: archiv čtenáře Super.cz, Michaela Feuereislová

Rychtáře obchází smrt! Po Gejše injekcí poslal na věčnost dalšího pejska

Další němá tvář vedle vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) zemřela! Josef Rychtář (63) nejprve musel nechat utratit její fenku Gejšu, které nepomohly ani drahé operace, teď se ale rozloučil i s vlastním pejskem. Max zemřel jen pár dnů poté, co se podnikatel vrátil zpátky do Říčan. Sousedé ho přitom obviňují z toho, že zatímco o Gejšu pečoval, na Maxe kašlal a jeho nádor neřešil!

„Ještě v úterý ráno za mnou vlezl do postele a spal u mě, všechno se zdálo být v pořádku. Odpoledne se jeho stav strašně zhoršil a najednou přestal dokonce i chodit. Doktor rozhodl, že nejlepší bude nechat Maxíka uspat, aby se netrápil,“ svěřil se Rychtář Blesku.

Sousedé o jeho lásce a péči o Maxe pochybovali.

„Je hezké, že jak byl s Bartošovou, celé tři roky se furt ukazoval v bulváru s tou Gejšou a že ji nechal operovat, to mu nikdo nevyčítá. Ale když se k té zpěvačce přistěhoval, nechal tady opuštěného vlastního psa, který je pořád zavřený na služebně, kňučí a škrábe a pomalu ho nikdo ani nevyvenčí, a když už, tak jen na pár sekund. Navíc už dlouho má nádor na dolní čelisti, který evidentně nikdo neřeší. Prý sice u veterináře byl, ale odbyl to slovy, že operace není potřebná, dokud pes žere,“ ozvali se nám před časem. Rychtář to odmítal.

„Pan doktor v rámci jeho věku nedoporučil operaci. Nádor se nezvětšuje. Pes normálně jí, nemá s tím komplikace… nedoporučil to veterinář řešit,“ vymlouval se Rychtář. Pak ale proti němu v podobném a i horším duchu vystoupil vlastní syn.

Na jeho péči je teď odkázán už jen kocour Ivety, kterého odvezl z Uhříněvsi. Hlavně hodně zdraví, Mimine! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků