Leoš na sebe práskl své nedokonalosti.

Leoš na sebe práskl své nedokonalosti. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová

Prý má příliš krátké nohy: Jak se Mareš cítil v konkurenci o skoro polovinu mladších modelů?

10. září 2014 14:01

Je obdivovaný nejen kvůli smyslu pro humor, ale taky kvůli svému vzhledu. Když ale Leoš Mareš (42) moderoval finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, tak rozhodně nepatřil mezi největšího krasavce v místnosti. Letos se totiž vůbec poprvé soutěže neúčastnily pouze dívky. Premiérově také chlapci.

Už během moderování se Leoš svěřil publiku, že je z převahy skoro o polovinu mladších chlapců zdravě nervózní a dělal si legraci ze svých krátkých nohou. „S kluky to bylo moc fajn. Když tam byli kluci i holky, tak to mělo najednou úplně jinou atmosféru," říká Leoš, který se s mužskými modely v zákulisí přátelil. „Kluci dělali v zákulisí skvělou atmosféru. Skončilo finále a všichni modelové si se mnou chtěli udělat selfie. Z finalistek za mnou nepříšla ani jedna," směje se Mareš, který komentoval módní přehlídku složenou z mužů vůbec poprvé v životě. „Pánskou přehlídku jsem nikdy nemoderoval. Pánské přehlídky se skoro nedělají, a když už ano, tak nejsou moderované."

Moderátor byl nadšený z vítězství patnáctileté Barbory Podzimkové. „Česká vítězka je vážně hezká holka. Došlo k něčemu, co nebývá k vidění. Obecný vkus krásy a modelingové parametry jsou dvě rozdílné a často neslučitelné kategorie, ale dneska se je podařilo spojit," řekl nám nadšeně na afterparty. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků