Tohle všechno Courtney zvládla do svých 20 let.

Tohle všechno Courtney zvládla do svých 20 let. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slaví teprve 20. narozeniny, ale ostudy už nadělala jako padesátnice: 7 nejlascivnějších fotek silikonky Courtney Stodden

29. srpna 2014 18:57

Její obří ňadra i kalhotky zná kromě o 35 let staršího manžela celý svět. Po prvních narozeninách svých silikonů Courtney Stodden (23) oslavila i výročí zbytku těla.

Dnešní jubilantka toho na svůj věk stačila opravdu hodně. Na kontě má kromě stovek pobuřujících snímků také manželství s Dougem Hutchinsonem, které bizarní páreček nedávno po několikaměsíčním odloučení opět slepil dohromady.

Courtney Stodden se za herce ze Zelené míle provdala už před třemi lety, kdy jejich svazku nikdo nepředvídal dlouhou budoucnost. Po svatbě se známou zlatokopkou renomé hollywoodské hvězdy značně pokleslo, ale láska jeho silikonové manželky je pro něj nejspíš důležitější než herecká kariéra.

Jubilující silikonka, která oblečení nakupuje snad výhradně v sex shopech, má na kontě hned několik skandálů. Vedle obnažených ňader a roztažených noh v minišatech na sebe upozornila svlékáním v reality show Celebrity Big Brother či předváděním svého obřího dekoltu u hrobů slavných nebožtíků. 

Adam Chromý , Super.cz