Herečka Sandra Nováková se zasnoubila s producentem Janem Nejedlým

Herečka Sandra Nováková se zasnoubila s producentem Janem Nejedlým Foto: Michaela Feuereislová

Herečka Sandra Nováková se zasnoubila

Populární sestřička Gábina ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se zasnoubila. Na Silvestra ji požádal na Srí Lance o ruku její přítel, producent Jan Nejedlý.

"Nic jsem nečekala. Honza mě absolutně překvapil. Byl již dvakrát ženatý a dvakrát šťastně rozvedený, tak by mě ve snu nenapadlo, že by toho chtěl skočit potřetí," usmívá se Sandra Nováková. "Už jednou mě o ruku požádal, ale to bylo na Apríla," směje se půvabná  herečka.

Honza požádal Sandru o ruku po tříleté známosti na exotické Srí Lance, kam pár odjel po vánočních svátcích.

"Plánoval jsem Sandru požádat o ruku přesně o půlnoci. Nakonec jsem to udělal o dvě hodiny dříve, nevydržel jsem to. Když šla Sandra telefonovat své mamince, hodil jsem jí prstýnek do šampaňského," prozradil Nejedlý.

Svatbu pár plánuje podle tradice do roka a do dne. "Datum ještě nemáme. Určitě to bude v létě až bude teplo," upřesnila Sandra na ukázce singapurské kuchyně v pražské restauraci SaSaZu.

Oba jsou velcí gurmáni a nejvíce mají oblíbená právě asijská jídla "Je to moje nejoblíbenější kuchyně, úplně ji miluju," dodala Sandra. "Pro mě je číslo jedna česká kuchyně, asijská je ale hned na druhém místě," dodal Nejedlý. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků