Mirek Šimůnek má prý v kalhotách schované pěkné poklady...

Mirek Šimůnek má prý v kalhotách schované pěkné poklady... Foto: Super.cz/Hermína, Super.cz

Dalibore Jando, máš konkurenci: Fešák z Primy, který moderuje s Gottovou, je také obdařen pořádnou chloubou

28. srpna 2014 14:55

K nejobdařenějším mužům českého šoubyznysu patří populární zpěvák Dalibor Janda (65), který už několikrát v těsných džínách nechtěně ukázal obrovskou bouli v rozkroku marně toužící po větším prostoru.

Pořádným nádobíčkem se ale pyšní nejen tento prošedivělý šedesátník s charizmatickým chraplákem, ale i populární princ z pohádek a moderátor VIP zpráv Mirek Šimůnek (40)!

Jedna z jeho dávných exmilenek Super.cz svěřila, že když si před ní herec sundal kalhoty, nestačila zírat. "S Mirkem jsem se nějaký čas před takovými čtyřmi léty vídala. Je to galantní muž a v posteli byl skvělý. Navíc se může pochlubit opravdovou chloubou," prozradila nám dáma, která ani za nic nechce prozradit své inkognito, ač o Šimůnkovi neříká nic, za co by se herec musel stydět.

Šimůnek by prý dokonce z fleku mohl následovat kariéru Roberta Rosenberga. „Několikrát také zavtipkoval, že kdyby nebyl herec, bavilo by ho točit filmy pro dospělé," dodala dáma, jež na postelové hrátky s fešným hercem vzpomíná jen v dobrém.

Šimůnek je zatím oficiálně nezadaný a užívá si staromládeneckého života. Svou budoucí přítelkyni ale, jak je vidno, určitě nezklame... 

Dámy, kterému pánovi s maxi výbavou, byste podlehly rychleji?

Anna Veškrnová , Super.cz