5 tipů, jak mít štíhlou postavu a cítit se skvěle! Účinná dieta a antioxidant!

31. srpna 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Důležité je, aby byl člověk sám se sebou spokojený. K tomu stačí málo! Chcete zažít úžasný pocit ze sebe sama? Máme pro vás jednoduchý tip, který má maximální účinek a navíc je ověřený našimi zákazníky! Vyzkoušejte výrobky, které jsou navrženy přesně pro vás, abyste se cítili skvěle a byli zdraví a štíhlí.
Chutným nápojem ke skvělé postavě, jednodušší to už ani nemůže být!

Chutným nápojem ke skvělé postavě, jednodušší to už ani nemůže být!

Máte rádi koktejl? My vám ho nabízíme navíc se skvělými účinky pro zhubnutí. Pro ty, co neradi polykají tablety na hubnutí, je produkt Green Coffee plus v podobě koktejlu ideální volbou. Stačí si dát jednou denně osvěžující nápoj s příchutí vanilky a pozorovat, jak jdou kila dolů. Vyzkoušejte výrobek ověřený našimi zákazníky. Stačí pro sebe udělat tak málo a budete se cítit skvěle. Běžná cena Green Coffee shaku je 699 Kč, nyní koupíte za akčních 379 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee plus shake vanilkový za 379 Kč včetně DPH
Elixírem svěžesti a mládí je Kustovnice čínská

Elixírem svěžesti a mládí je Kustovnice čínská

Goji, neboli kustovnice čínská, patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Příznivě působí na činnost jater a ledvin, díky kterým se tělo čistí. S Goji se budete cítit svěžejší a únava vás jen tak neochromí. Kustovnice navíc prokazatelně zlepšuje zrak a paměť. Číňané říkají, že tato zázračná rostlina pomáhá zprůchodňovat a uvolňovat energetické blokády. Pokud se cítíte vyčerpaní a unavení, pitím šťávy z kustovnice získáte zpět ztracenou energii. Nyní v akci 1+1 GOJI BIO šťáva 0,5 l za skvělých 499 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz 1+1 zdarma GOJI BIO šťáva 0,5 l za 499 Kč včetně DPH
Extrémní antioxidant, který ochrání i velmi namáhaný organismus

Extrémní antioxidant, který ochrání i velmi namáhaný organismus

Díky nadměrnému stresu, který v uspěchané společnosti působí na všechny bez výjimky, je naše tělo náchylnější ke vzniku všech možných nemocí včetně rakoviny. Rostlina jménem graviola se po staletí používá v Jižní Americe k léčbě vysokého krevního tlaku, nachlazení i křečí trávícího ústrojí. Obklady z ní zase pomáhají při artritidě a revmatismu. Nejnovější výzkumy naznačují, že může fungovat jako účinná prevence rakoviny a také pomáhá při její léčbě. Přípravek GRAVIOLAINTM s extraktem z této dřeviny můžete koupit v akci za 199 Kč, běžná cena 399 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz GRAVIOLAINTM 60 tobolek za 199 Kč včetně DPH
Problémy s prostatou už nemusí rušit váš spánek

Problémy s prostatou už nemusí rušit váš spánek

Problémy s prostatou si v životě projde v podstatě každý muž. V osmdesáti letech už trápí devět z deseti mužů. Je proto velmi důležité myslet dopředu a proč při tom nevyužít síly přírody. Přípravek PROSTAINTM obsahuje extrakty z rostlin, které kombinují nejúčinnější látky příznivě působící na zdraví prostaty. Lykopen, který snižuje riziko vzniku rakoviny; kopřivu dvoudomou, která přispívá k normální funkci prostaty a Saw palmetto, který podporuje správnou funkci močového ústrojí. Tento přípravek můžete nyní koupit za akčních 199 Kč, běžná cena 399 Kč.

Koupit
nyní na TopLeky.cz PROSTAINTM 30 tobolek za 199 Kč včetně DPH
Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Absolutním hitem v hubnutí je Green Coffee. Jedná se o nejprodávanější doplněk v hubnutí na světě, který používají i celebrity jako Katy Perry a Jennifer Lopez. U nás jsme ho oproti zahraničním produktům obohatili vitamínem C a spirulinou, která tlumí chuť na sladké. Green Coffee plus má navíc antioxidační efekt, který vám pomůže ke krásnější pleti. Akční balení Green Coffee plus s čajem Štíhlá krása z Čech koupíte za 329 Kč, běžná cena 718 Kč!

Koupit
nyní na TopLeky.cz Green Coffee 60 tob. + čaj Štíhlá krása z Čech za 329 Kč včetně DPH