Dámy s větším pozadím mohou děkovat i těmto ženám, že z jejich nedostatku udělaly přednost.

Dámy s větším pozadím mohou děkovat i těmto ženám, že z jejich nedostatku udělaly přednost. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kypré zadnice teď v Hollywoodu a pop kultuře frčí nejvíc! Ale je to ještě sexy?

26. srpna 2014 19:14

Mít velký zadek a umět ho náležitě prodat, to je teď v USA hodně v kurzu. Průkopnice oblých, avšak za všech okolností pevných tvarů Jennifer Lopez, Shakira a Beyoncé sice tuto vlnu odstartovaly, ale momentálně by se svými dvěma ‚kmínky‘ mezi konkurencí příliš neobstály. Trendem se stávají křivky, které by ještě před pár lety na spoustu z nás působily neforemně a vzhledem ke zbytku těla i nadměrně.

Dámy jako Kim Kardashian, Kelly Brook, Coco Austin nebo Nicki Minaj jsou majitelkami postavy přesýpacích hodin. Jejich mohutná ňadra i pozadí v kombinaci s útlým pasem vytvářejí dojem komiksových hrdinek.

Podobně v kurzu jsou ale i méně souměrné postavy, jako mají třeba Iggy Azalea, Khloé Kardashian či Alicia Keys. Dalo by se říct, že momentálně je tedy se svou statnou postavou konečně IN i tenistka Serena Williams či modelka a tanečnice Blac Chyna, o které však mnozí naopak hovoří jako o majitelce nejošklivějšího pozadí mezi celebritami. 

Pánové a dámy, líbí se vám tento trend?

Dagmar Plecháčová , Super.cz