Josef Rychtář opustil vilu Ivety Bartošové.

Josef Rychtář opustil vilu Ivety Bartošové. Michaela Feuereislová

Konečně na něj došlo: Syn Ivety Bartošové vykopal Rychtáře ze svého domu!

Tak to mu hodně nevyšlo! Josef Rychtář (63) se nedávno chlubil tím, že může obývat dům své zesnulé ženy Ivety Bartošové (✝48) až do ukončení dědického řízení, jenže se přepočítal. V pondělí ráno totiž musel potupně vrátit klíče bratrům Artura Štaidla (25) a odstěhovat se z Uhříněvsi! Artur ho v domě své matky nechtěl snést už ani o vteřinu déle.

Informaci se Super.cz dozvěděl v pondělí po půlnoci od společensky velmi unavené dámy, která byla asi účastnicí večírku na rozloučenou. „Volám vám ve dvě v noci, protože Rychtář se ráno stěhuje. Artur Štaidl se tak rozhodl ze dne na den,“ informovala nás paní, s kterou byla i Macurova bývalka Vlaďka Šuleková. „Ano, jsem teď u kluků, máme spolu nějaké kšefty. O stěhování vám nic neřeknu,“ potvrdila nám dopoledne stroze.

Informace její unavené kamarádky se nakonec ukázaly být pravdivé. Jak uveřejnil web Sedmička, Rychtář opravdu z domu své manželky prchl. „Vyslovil jsem přání, na které pan Štaidl slyšel, včetně Artura, že bych si vzal věci po Ivetě a to je veškerá konfekce, včetně bot,“ citoval vdovce web.

Rychtář prý se svým „panoptikem“ (zvukařem Standou a synem Janem) odjel do Říčan do domu své bývalé manželky Dariny vybaven nejen hadříky Bartošové, ale údajně i obří láhví piva.

Mezi ním a jeho bývalkou zatím neproběhlo majetkové vypořádání a podnikatel má u nemovitosti i služebnu své bezpečnostní firmy. Zda bude ze slušnosti obývat jen ji, či se bude své ženě cpát do domu (patří mu jen dvě a půl dvanáctiny), to se teprve ukáže. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků