Prťavé herečky takto odrovnaly konkurenci.

Prťavé herečky takto odrovnaly konkurenci. Foto: Lucie Langmajerová/BVV (6x)

Maurerová v modelingu boduje až ve čtyřiatřiceti. Kvůli chození po mole tyranizuje mladší ročníky

Že některé herečky, zpěvačky a moderátorky občas fušují do řemesla modelkám, už jsme si zvykli. Ale když se na přehlídkové molo vydrápaly sto šedesát centimetrů vysoké dámy Eva Decastelo (43) a Michaela Maurerová, tak to už bylo na pováženou.

Obě už sice nějaké zkušenosti s focením módy mají, tentokrát si ale chtěly vyzkoušet práci modelek na brněnském módním veletrhu Styl a Kabo přímo před zraky diváků. A jelikož jsou Eva a Míša veselé kopy, tak svou invazi do světa modelingu pojaly vtipně a ve velkém. Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová (31) a Česká Miss Earth 2013 Lucie Kovandová (28) skončily svázané v zákulisí a jejich místa zaujaly herečky.

Chůze po mole jim docela šla, ale dlouhonohým manekýnkám se samozřejmě drobné dívky moc nelíbily, a tak musely odpochodovat do zákulisí. A tak se odvrhnuté maminky dohromady čtyř dětí rozhodly přece jen zůstat u svých profesí herečky a moderátorky a modeling přenechaly odbornicím.

Herečka Míša Maurerová se svěřila: „Teprve po dvou dětech ve čtyřiatřiceti letech dostávám nabídky na práci modelky, dokonce jsem nedávno předváděla spodní prádlo,“ dodala se smíchem Maurerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků