Pamela chce vypadat jako mladice.

Pamela chce vypadat jako mladice. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kraťounké šortky, blond paruka a silikony v plné pohotovosti: Sexbomba Pamela Anderson si chtěla před exmilencem ubrat 20 let

Plavčice z Pobřežní hlídky by ráda vlastnila recept na elixír mládí, protože chce navždy zůstat sexy kočičkou z Playboye. Přibývající věk se tak snaží maskovat všemi dostupnými prostředky.

Pamela Anderson (53) vede opravdu pestrý život, který letos obzvláště graduje. Silikonová herečka se v lednu podruhé provdala za svého třetího manžela Ricka Salomona a po pár měsících ohlásila rozvod, načež se objevila po boku exmilence Franka Zita. Záhy však manželskou krizi zažehnala a rozvod si rozmyslela. A teď si pro změnu vyšla na romantickou večeři ve dvou opět se Zitem.

Na setkání s bývalým přítelem by nebylo nic až tak zvláštního, ale podezření vzbuzuje vizáž, s níž Pamela na schůzku dorazila. Exmilenci se očividně chtěla zalíbit, a vzala si tak šortky, těsný svršek obepínající její slavné silikony a blond paruku, která ji měla vrátit do dob její největší slávy. Manželovi se to zajisté nebude moc líbit, protože před ním se Anderson s paráděním moc neobtěžuje. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků